Сторінка 3. Діагностичні центри Дніпра (неділя)

4,0
Знайдено 35 клінік

Сб Нед Цілодобово
Диана
Юлия Игоревна, благодаря вам, я больше не боюсь людей в белых халатах. Спасибо вам за дочку!
Світалана
Нещодавно переїхала, і довелося шукати нового лікаря. Знайома порадила Юлію Ігорівну. Дуже хороший лікар і професіонал своєї справи. тепер завжди буду звертатися лише до неї за допомогою, та рекомендувати друзям та знайомим!
Марія
У нашому місті важко знайти хорошого лікаря, але мені пощастило. Я потрапила на прийом до Юлії Ігорівни. Спеціаліст дійсно хороший, та кваліфікований. дуже подобається як вона проводить прийом. Все просто чудово, задоволена її роботою!
Катерина
Лечила эрозию шейки матки, очень отзывчивый и грамотный врач, спасибо огромное
Долго не могла забеременеть,огромное благодарность Юлии Игоревне за мою доченьку.
Обратилась с болями, которые долго и нудно лечила у всех. Юлия Игоревна решила эту проблему после первого осмотра. Крайне грамотный специалист.
Дніпро вул. Шевченка, 20
м.Вокзальна15
Центр здоров'я і краси "Лінія" надає пацієнтам широкий перелік косметологічних процедур і лікувально-діагностичних послуг. У центрі можна записатися на прийом до дерматолога, косметолога, гінеколога, вертебролога, терапевта, мамолога, онколога, уролога, невролога та масажиста. Заклад оснащений високоточним медичним обладнанням.
4,3
Дніпро вул. О. Гончара, 2
м.Вокзальна53 15
Багатопрофільний медичний центр "СмартМед" - це клініка, яка послуговується у своїй діагностичній і лікувальній діяльності методиками інтегративної медицини. Заклад заснований як підрозділ "Міжнародного медичного центру". Лікувальна терапія здійснюється з використанням рослинних препаратів власного виробництва серії "Фітолінія "СмартМед".
3,7
Дніпро наб. Перемоги, 78
р.Соборний
Дитячий медичний центр "Ох і Ах" - клініка, яка спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні різних захворювань у дітей. Особливу увага в установі приділяється обладнанню, так як від якості проведення діагностичних досліджень залежить правильність постановки діагнозу і, відповідно, лікування та прогноз.
Дніпро вул. Андрія Фабра, 15
м.Вокзальна25 8
Медичний центр "Азбука здоров'я" - сучасна клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. У медичному закладі також можна записатися на прийом до косметолога.
Дніпро вул. Тверська, 19
р.Індустріальний
Медичний центр "Веслава" надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова діагностика, гінекологія, гастроентерологія, кардіологія, масаж, логопедія, неврологія, педіатрія, ендокринологія, ревматологія та психотерапія. В установі також здійснюють прийом терапевти, отоларингологи, косметологи,...
Дніпро вул. Робоча, 148
м.Вокзальна32 м.Метробудівників40
Медичний центр "Валео Діагностікс" (Валео Diagnostics) - сучасна клініка надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг за різними напрямками. В установі можна записатися на прийом до кардіолог, гінеколога, гастроентеролога, невролога, педіатра, сімейного лікаря, ендокринолога та дієтолога. У центрі є лабораторія, де можна здати всі...
2,3
Дніпро вул. Червонопартизанська, д. 1, готель "Патріот", 1 поверх
м.Вокзальна101 19
Діагностичний центр "Меддіагностика +" своєю спеціалізацією вважає лікування пацієнтів з діагнозом "перелом шийки стегна". УЗД, ЕКГ на дому в Дніпропетровську для дорослих і дітей.