МРТ центр «Ваша надія»

Пн — Пт: 08:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний центр "МРТ центр Ваша надія" — це спеціалізована клініка, яка надає послуги діагностики різних захворювань людини за допомогою апаратів магнітно-резонансної томографії.

МРТ центр «Ваша надія», вартість послуг:

• МРТ одного відділу хребта, 1 плівка
  • МРТ головного мозку з МР ангіографією артерій головного мозку
  • МРТ головного мозку з МР ангіографією вен головного мозку
  • МРТ Дослідження навколоносових пазух і порожнини носа, плівка
  • МРТ черевної порожнини, DVD-диск
  • МРТ органів малого тазу (УЗД органів малого таза з собою обов'язково), DVD-диск
  • МРТ двох відділів хребта, 2 плівки і DVD-диск
  • МРТ трьох відділів хребта, 3 плівки і DVD-диск
  • МРТ зап'ястного суглоба і проксимального відділу кисті, DVD-диск
  • МРТ стопи, DVD-диск
  • МРТ головного мозку і гіпофізу, DVD-диск
  • МРТ головного мозку і орбіт із зоровими нервами (надтонкі зрізи), DVD-диск, 2 плівки
  • Безконтрастна ангіографія судин головного мозку (артерій і вен), 1 плівка
  • МРТ орбіт, диск
  • МРТ черевної порожнини та органів малого тазу з використанням дифузії (функціональні дослідження лімфовузлів), DVD-диск
  • МРТ м'яких тканин кінцівок (один відділ)
  • МРТ м'яких тканин шиї, DVD-диск
  • МРТ гіпофіза, плівка
  • МРТ гіпофізу, плівка із контрастом
  • Контрастне посилення для МРТ, вага пацієнта до 50 кг
  • Запис результатів МРТ дослідження на DVD-диск
  • МРТ крижово-клубового зчленування, 1 плівка
  • Друк результатів МРТ на рентген-плівці з архіву
  • Запис результатів МРТ дослідження на DVD-диск з архіву
  • Друк висновки з МРТ з архіву
  • Запис результатів МРТ на власний носій (Flash)
  • МРТ Дослідження середнього і внутрішнього вуха, плівка
  • МРТ Дослідження шийного відділу і м'яких тканин шиї, диск і плівка
  • Контрастне посилення для МРТ, вага пацієнта від 51 до 75 кг
  • Контрастне посилення для МРТ, вага пацієнта від 76 до 120 кг
  • Консультація рентгенолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Михаил Бойко
После того как я сделал снимок, мне порекомендовали обратиться к ренгенологу для расшифровки результатов МРТ, что я и сделал. Врач рассказал суть проблемы. Отношение медицинского персонала мне понравилось, все вежливые. После диагностики сразу же, зная о проблеме, пошел в районную поликлинику к ЛОР-врачу.
Богдан
Записался в МРТ центр «Ваша надія». Прибыл в назначенное время, очереди не было. Меня сразу же приняли, результаты МРТ получил довольно быстро. Лечащий врач сказал, что снимок сделан качественно.
Роман Олексійович
Сьогодні пройшов обстеження суглобів та кінцівок в МРТ центрі «Ваша надія». Оцінив обладнання — дуже дороге, нове і якісне. Медичний персонал дуже ввічливий. Якщо коли-небудь буде потрібно пройти ще одне МРТ, я знаю куди звернутися.
Анастасія
Тепле приміщення, чемний персонал, швидка діагностика. Зручно, що не потрібно чекати висновок МРТ, а існує персональній веб-архів медичних документів, де можно переглянути результати дослідження. Дякую!
Клиника понравилась, отмечу положительный момент – мне предложили записать результаты МРТ на DVD-диск. Мой лечащий врач сказал, что на основании записанной на носитель информации выводы получатся более информативные. Спасибо, что предупредили о такой услуге.
Надежда Дмитриевна
В прошлом я спортсменка. И откровенно могу сказать, что профессиональный спорт здоровья не добавляет - были растяжения связок и переломы. Вот недавно начало болеть колено. Перед посещением врача решила сама по собственной инициативе сделать МРТ нижних конечностей. Так как живу недалеко от МРТ центра «Ваша надія», выбор пал именно на эту клинику. Записалась заранее, не пришлось стоять в очередях! Очень удобно.
Анна Черевко
МРТ центр «Ваша надія» понравился. Мне делали МРТ брюшной полости, все прошло быстро и без задержек. При этом врачи и медсестры были внимательны, чувствовалась заинтересованность в человеке. В клинике чисто, соотношение цены и качества, на мой взгляд, оптимальное. Всем рекомендую!
Марія Альохіна
Персонал ввічливий і апаратура хороша. Все було добре, я задоволена у всякому разі. І коли я показала знімки своєму лікарю, він теж сказав, що знімки нормальні. Тому що перед цим була сумна історія в іншому центрі МРТ.
Евгений
Долго читал отзывы о клиниках в интернете и решил записаться именно в МРТ центр «Ваша надія». Остался доволен. Снимки получил отличного качества, поскольку исследование проводилось на современном оборудовании. Рекомендую!
Сергей
Все очень понравилось. К больным относятся очень внимательно. Современное оборудование и на исследования довольно таки доступные цены. Буду рекомендовать МРТ центр «Ваша надія» своим друзьям.
Родион
Мой курирующий врач порекомендовал мне обследовать коленный сустав в МРТ центре «Ваша надія». И теперь я понимаю, почему он посоветовал обратиться именно в этот центр. Здесь грамотные врачи, знающие свое дело. Специалист, делавший мне МРТ, ответил на мои вопросы, что меня порадовало. Рекомендую!
13 квітня '16р.
Хорошая клиника всегда радует хорошими результатами, вашим осмотром я очень довольна
Зверніть увагу на інші клініки:
9,5
Чернігівський медичний центр "Віді" спеціалізується на комплексному обстеження організму, консультації лікарів та амбулаторне лікування.
У відділенні приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 08:00-10:30
Пн — Пт: 08:00-16:00
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
«ОН Клінік» в Чернігові – це спеціалізований медичний центр, який вже 10 років надає якісні медичні послуги жителям міста та області. Клініка діє за європейськими принципами охорони здоров’я: ефективні та безопераційні методики лікування, безболісність та швидке одужання, високий рівень обслуговування.