Віталіс Медикал (VITALIS medical), медичний центр

р.Приморський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

VITALIS medical — це сучасний медичний центр діагностики і лікування на березі Чорного моря. Клініка знаходиться в кращій частині міста Одеси, в 5 хвилинах ходьби від Траси здоров'я і пляжів. Центр 1400 кв.м. площею з власною територією на якій розташована паркова зона для відпочинку наших відвідувачів в 3000 кв.м., з альтанками, де ви зможете насолодитися свіжим морським повітрям.

У нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціалізацій з великим досвідом роботи. Ми надаємо нашим клієнтам спектр послуг за наступними напрямками: дерматологія, гінекологія, урологія, пластична хірургія, загальна хірургія, гастроентерологія, мамологія, отоларингологія (ЛОР), флебологія (судинна хірургія) та інші.

Наш медичний центр може подбати не тільки про ваше здоров'я, а й про красу! Головні спеціалізації клініки — пластична хірургія, косметологія і клітинна терапія.

Терапія стовбуровими клітинами — це інноваційний і дуже перспективний метод лікування ряду важких захворювань, реабілітації пацієнтів після травматичних ушкоджень, а також боротьби з передчасними ознаками старіння.

Відділення пластичної хірургії в нашій клініці допоможе вирішити естетичні проблеми — вроджені чи набуті. В даному відділенні центру доступні найбільш затребувані варіанти зміни або корекцій зовнішності. Наш операційний блок складається з 3-х операційних, які оснащені необхідними системами для контролю стану і життєдіяльності пацієнтів. Так само в клініці є відділення інтенсивної терапії для відновлення.

У клініці при відділенні стаціонару ми надаємо послугу харчування, яке розроблено і приготовлено кращим рестораном нашого міста спеціально для наших клієнтів. Крім лікарських послуг, ми надаємо діагностичні послуги: УЗД, рентген, ендоскопія, мамографія, лапароскопія і власна лабораторія.

• Ціни на послуги

• Гистероскопия при субмукозных узловых образованиях 14 300
  • Гистероскопия при субмукозных узловых образованиях при полипах 13 000
  • Эзофагоскопия (без анестезии) 1 560
  • Эзофагогастродуаденоскопия (без анестезии) 1 360
  • Эзофагогастродуаденоскопия с исследованием на Helicobacter pylori (без анестезии) 1 800
  • Эндоскопическое исследование через кишечный свищ 2 080
  • Биопсия эндометрия 2 080

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Toma
Отличная клиника, хорошие специалисты.
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Оксфорд Медікал на Котовського – це одна з філій широкої мережі медичних клінік, які мають лікувально-діагностичний профіль та готові надати кваліфіковану допомогу пацієнтам будь-якого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Одеса пр-т Академіка Глушко, 11 р.Київський