Зубний лікар, стоматологічна клініка

Херсон, (Суворовський район), вул. 49 Гвардійської дивізії, 37
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічна клініка Зубний лікар надає всі види медичної допомоги при лікуванні захворювань зубів і ясен.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Зубний лікар, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Рентген зуба 30
  • Бюгельне протезування зубів 2 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Сергей
Всем доволен. Всё устроило. Проблема быстро решена. И не больно.
Анжелика
На отдыхе пришлось искать зубного врача. Счастлива, что выбрала именно эту клинику. По телефону ответила очень приятная девушка, записала на прием, детально рассказала как добраться. Кабинеты чистейшие, очень уютные, нет запаха медикаментов. Я с детства боюсь стоматологов, несмотря на уже многолетний положительный опыт. Большое спасибо доктору Надежде Ивановне Ковальчине, очень заботливая, аккуратная, очень обаятельная, первоклассный специалист. Качество работы на высшем уровне!
Ульяна
Эту клинику открыли для себя недавно. Впечатление производит приятное, современный интерьер, вежливый персонал. Кабинеты хорошо оборудованы, а врачи достаточно опытные. Нам с мужем ставили пару пломб и делали чистку. Уверена, что будем пользоваться услугами этой стоматологии и дальше.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. Комарова, 2
7,5
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.