Тревісо, офтальмологічний центр

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний офтальмологічний центр Тревіс більше 6 років займається діагностикою стану очей, лікуванням очних захворювань, профілактикою гарного зору.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Тревісо, офтальмологічний центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Станислав
Проверяли зрение сыну у офтальмолога на Белинского- доступно все нам рассказали. Сыну понравилось, он не боялся врача, сказал ещё придёт. Персонал внимательный и дружелюбный. Рекомендую.
Отличный выбор оправ от хороших брендов. Очень радует работа их мастера, все быстро и четко. Отдельное спасибо персоналу за быстроту проделанной работы. С радостью вернусь к вам за новыми очками.
Первый раз обратилась в оптику "Тревисо" на Лавренева 12. Мне подобрали сложные очки (прогрессивные). Я очень довольна, хочу отметить работу доктора Ирины Михайловны-умница !!! И все девочки продавцы-грамотные,знающие свою работу. МОЛОДЦЫ!
Дарья
Долгое время использовала очки только для чтения, но не так давно поняла, что и в повседневной жизни уже нужны очки. Обратилась в «Тревисо», там меня проконсультировал офтальмолог, провел аппаратную диагностику зрения и предложил несколько вариантов лечения. Ещё прохожу терапию в медцентре, но результаты чувствуются уже. Очень довольна выбором клиники.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. М. Грушевського, 100
У даному ліцензованому медичному закладі вас прийме досвідчений лікар з понад 20-річним стажем. Лікар, кваліфікований у мануальній медицині (остеопатія, прикладна кінезіологія, голкотерапія), на консультації не лише зніме ваші болі та інші симптоми, а й виявить їх корінь та надасть рекомендації для подальшого лікування.
Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-16:00
Херсон вул. Комарова, 2
7,6
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.