Медичний Центр Здоров'я у Сумах

Пн — Пт: 08:00-13:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Відділення "Медичного центру здоров'я" у місті Суми спеціалізується на проведенні лабораторної діагностики. Тут проводяться більше 450 аналізів будь-якої складності, серед яких:

• загальноклінічна діагностика;
  • аутоімунні;
  • бактеріологічні;
  • цитологічні;
  • імунологічні дослідження.

У лабораторії здійснюється багатоступінчастий контроль якості, отримані міжнародні сертифікати якості послуг. Більшість аналізів виконуються в автоматичному режимі під котнролем кваліфікованих фахівців. Більшість досліджень готові в найкоротші терміни. "Медичний центр здоров'я" Суми — це сучасне оснащення лабораторії, новітні технології діагностики, якісні реактиви.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний Центр Здоров'я у Сумах, вартість послуг:

• Бактеріологічне дослідження (посів матеріалу)
  • Посів калу на дисбактеріоз (чутливість до антибактеріальних засобів)
  • Панель патогістологічних досліджень
  • Генетичні дослідження - HLA-B27 (матеріал: кров)
  • Генетичні дослідження - Виявлення поліморфізмів генів BRCA1 та BRCA2, асоційованих з ризиком розвитку раку молочної залози та раку яєчників
  • Мелатонін
  • Клінічний аналіз крові
  • Клінічний аналіз крові i ретiкулоцити
  • Клінічний аналіз крові, ретiкулоцити, час згортання крові
  • Ще...
  • 12 IППП (кiлькicно)

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
8,3
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
Суми вул. Івана Сірка, 3
9,2
Медичний центр Флоріс на Сірка спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних і діагностичних послуг. У центрі ведуть прийом гінеколог, косметолог, кардіолог, хірург, трихолог, масажист, флеболог, психолог та інші вузькопрофільні фахівці.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.
Медичний центр "Флоріс" - це установа, яка надає своїм пацієнтам широкий спектр послуг. Основні напрямки діяльності клініки: ультразвукова діагностика, ендоскопія, гастроентерологія, кардіологія, мамологія, ендокринологія, терапія, хірургія, косметологія, травматологія та інші.
Пн — Пт: 08:00-16:00