Медікар-імідж, стоматологія

Кривий Ріг, (Саксаганський район), пр-т 200 років Кривому Рогу, 1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічний центр "Медікар-імідж" виконує всі види діагностики та лікування зубів. У колективі клініки працюють досвідчені кваліфіковані медики.

Послуги, які надає центр:

• консультація лікаря і профільний огляд ротової порожнини;
  • рентген;
  • лікування карієсу, пломбування;
  • ендодонтія;
  • професійна гігієна;
  • видалення пошкоджених зубів;
  • хірургія;
  • естетична стоматологія;
  • протезування знімне і незнімне;
  • імплантація;
  • відбілювання зубів;
  • ультразвукова чистка.

Перевага клініки - повний набір стоматологічних послуг, персональний підхід до лікування, пропозиція різних планів терапії, приємна атмосфера, безболісні маніпуляції, новітні технології та матеріали.

• Ціни на послуги

• Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лінгвальні невидимі брекети
  • Виправлення прикусу зубів
  • Виправлення прикусу пластинками
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Покриття зубів фторлаком
  • Фторування зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування флюсу

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Евгений Сергеевич отличный специалист, знаток своего дела, всегда хожу к нему и только к нему, рекомендую))))
Только что вернулась из стоматологии: огромное спасибо Евгению Сергеевичу - внимательный, аккуратный врач; персонал оставил о себе самые лучшие впечатления. Всё было адекватно и грамотно. Вежливая медсестра, компетентный доктор, приятная обстановка. Я очень довольна результатом, благодарю.Только что вернулась из стоматологии: огромное спасибо Евгению Сергеевичу - внимательный, аккуратный врач; персонал оставил о себе самые лучшие впечатления. Всё было адекватно и грамотно. Вежливая медсестра, компетентный доктор, приятная обстановка. Я очень довольна результатом, благодарю.
Замечательный доктор Сусло Евгений Сергеевич! Спасибо огромное за прекрасную и безболезненно выполненную работу! Теперь только к нему! Всем советую!
Екатерина
Отличная клиника! Хотелось бы отметить хорошую работу Евгения Сергеевича Сусло. Безболезненное лечение, быстро и качественно. Очень тёплая атмосфера. Остались только приятные эмоции!
Несмотря на изобилие стоматологических клиник сегодня, найти грамотного специалиста, который будет не только мастером своего дела, но и подойдет вам на психоэмоциональном уровне, крайне сложно.Выражаю свою благодарность доктору стоматологу Евгению Сусло.Высококвалифицированный специалист,внимательный,ответственный,приятный во всех отношениях. Сложный случай пациента не является для Евгения Сусло преградой,за что ему огромное спасибо. Советую каждому,кто находится в поиске отличного стоматолога.В целом же весь персонал очень приветливый,помещение стоматологии уютное и чистое. Рекомендую
Отличный доктор Сусло Евгений Сергеевич,осталась довольна его услугами.
Москаленко Елизавета
27 квітня '19р.
Отличная клиника, хороший персонал, идеальная чистота и стерильность в помещении. Лечилась у стоматолога Евгения Сусло, прекрасный врач и хороший человек. Лечение было безболезненно, так как оказана всегда полная поддержка и оперативность. Зубы идеально полечены, проведена консультация дальнейшего лечения. Евгений Сусло берётся даже за те зубы, которые в запущенном состоянии и борется за их восстановление. Как ещё один из выше перечисленных достоинств: красивый опрятный мужчина, интересный собеседник!
Елизавета
25 квітня '19р.
Катя
В “Медикар-имидж" пломбировали зубы моему сыну. Я очень переживала, но стоматолог сделал все быстро и безболезненно. Материал использовал современный, качественный. Оборудование, сделанное по новым стандартам. Теперь мы всей семьей лечим зубы только там.
Николай
Зуб мудрости в нижней части, начал приводить к нарушению прикуса и смещение соседних зубов. Обратился в стоматологический центр “Медикар-имидж". Удаление зуба мудрости является не простой задачей. Врач справился отлично.
Николай
Алеся
Во время беременности, начала замечать нарушение прочности эмали. Я была приятно удивлена, что в стоматологическом центре “Медикар-имидж" можно подлечить зубы, вынашивая ребенка. Покрытые фторлаком, помогло мне сберечь здоровья зубов. Советую всем будущим мамам.
Катя
Алеся
Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
8,7
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Коровін Ігор Володимирович - лікар вищої категорії, спеціалізується на проблемах загальної неврології, реабілітології, вертебрології та рефлексотерапії. Автор шести друкованих наукових робіт, член Української асоціації фізіотерапевтів та реабілітологів.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Кривий Ріг проспект Миру, 31
7,5
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.