Кабінет травматолога Дунай О. Г.

8.8
Кривий Ріг, (Саксаганський район), вул. Володимира Великого (колиш. Мелешкина), 9
Пн — Пт: 15:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Консультаційно-реабілітаційний приватний кабінет лікаря-травматолога Дунай О.Г. спеціалізований в сфері лікування хвороб хребта, відновлення після пошкоджень, деформацій кісток і суглобів. Прийом веде кандидат медичних наук.

Послуги, які надані в приватному кабінеті:

• консультативний прийом фахівця;
  • терапія наслідків пошкоджень кісток;
  • відновлення деформованої стопи;
  • терапія при артрозі;
  • лікувальна фізкультура;
  • масаж;
  • мануальна терапія;
  • фізіотерапія;
  • тренажер Євмінова.

Переваги приватної практики - індивідуальний підхід, висока якість медичних послуг, авторські методики і напрацювання, високий професіоналізм персоналу.

Місцезнаходження - вул. Володимира Великого, 9, на площі Артема.

• Ціни на послуги

• Фізіотерапевтичні процедури 60

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
Огромная благодарность, Дунаю Олегу Георгиевичу. Операция прошла успешно, наконец то за 5 лет мучений я встаю и хожу без болей. Врач от Бога, крепкого Вам здоровья и долголетия. Колесник Оля
Кухта Алла Николаевна
Выражаю исренюю благодарность Дунаю Олегу Георгиевичу за то что своими золотыми руками проделал мне сложнейшую операцию по спасению моей поломанной ноги 30 лет назад. Мне 80 лет и я до сих пор на ногах благодаря ему. С Уважением Кухта Алла Николаевна
Екатерина
Замечательный кабинет, соответствует всем современным стандартам, и не стоит забывать квалифицированного специалиста, к которому приходишь за помощью. Стоит отметить удобное расположение, и хорошую ценовую политику. Однозначно рекомендую!
Денис
Только переступив порог этого кабинета, сразу стало ясно, тут работает профессионал! Все сделано для максимального комфорта пациента. Доктор приветлив и вежлив, нет нахальства или лишних, ненужных рекомендаций, здесь реально стараются вернуть здоровье.
Вадим
Впечатление от посещения доктора только положительные! Работа четко настроена, к качеству услуг вообще нет никаких претензий. Я остался доволен, а главное, что проблему с которой я пришел решили.
Никита
Олег Георгиевич подкупает своей добросовестностью и усердием. Сразу видно многолетний опыт и преданность любимому делу. После ознакомления с историей болезни дал список назначений, по ходу объясняя, что и как. Ценю его за добросовестный подход к пациентам.
Илона
Прекрасное соотношение цены и качества медицинских услуг. Рада что обратилась к этому доктору, понравилось все!
Антон
Олег Георгиевич - это высококвалифицированный специалист, каких сейчас мало, на его стороне опыт. Он тщательно подходит к изучению проблемы и только затем приступает к лечению. Все толково и грамотно, а главное по сути, без ненужных назначений. Рекомендую!
Если уж случилась беда, то я предпочитаю довериться надежным рукам профессионала. Олега Георгиевича я считаю высококлассным специалистом, и обращаюсь только к нему. Он делает все, чтобы я чувствовала себя на отлично!
Тимур
Был на приеме у Олега Георгиевича не так давно. Следует отметить, что врач он грамотный и педантичный. Провел осмотр, объяснил, что делать и как дальше себя вести, назначил адекватное лечение. Всем рекомендую этого врача, произвел отличное впечатление.
Александр
После спортивной травмы этот специалист помог мне выздоровить. Спасибо за труд.
06 травня '16р.
Благодарна за восстановление движений в стопе)))

Лікарі клініки Кабінет травматолога Дунай О. Г.

Дунай Олег Георгиевич
Травматолог
Обрати фах
  • Травматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
8,7
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
8,7
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Коровін Ігор Володимирович - лікар вищої категорії, спеціалізується на проблемах загальної неврології, реабілітології, вертебрології та рефлексотерапії. Автор шести друкованих наукових робіт, член Української асоціації фізіотерапевтів та реабілітологів.
Пн — Пт: 09:00-17:00