Кабінет психотерапевта, психоаналітика Ярощук Вікторії Миколаївни

3.7
Безкоштовна парковка
Одеса, (Дмитрієвський, житловий комплекс), вул. Люстдорфська дорога, 55/6, офіс 2, домофон 2
р.Київський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Вікторія Миколаївна лікар, психотерапевт спеціалізується на психології, психотерапії. Проводить консультативний прийом: дорослих та дітей (від 3х років). Сімейне консультування, консультування батьків з питань підліткового віку, а також дитячої та підліткової сексуальності.

Успішно допомагає клієнтам набути душевного спокою та впевненості в собі, відновити здоров'я (фізичне та емоційне), набути внутрішніх сил для досягнення цілей. Також здійснюється психологічна підтримка та супровід вагітності та післяпологового періоду, що підтримує психотерапія.

Аналітично орієнтований психотерапевт. Метод "Психоаналіз". Працює з психосоматичними проявами психічних розладів загалом організм, неврозами, депресіями, хронічної втомою, підвищеної тривожністю, панічними станами (панічними атаками).

А також працює із залежностями: харчовими розладами (булімією, анорексією). Має успішний досвід у лікуванні тривожних та панічних станів, страхів та фобій, депресією.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психотерапевта, психоаналітика Ярощук Вікторії Миколаївни, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка сімейної медицини "ІЛАЙФ" - ваш надійний партнер у забезпеченні сімейного здоров'я.
Кабінет (УЗД / УЗИ) ультразвукових досліджень - Хаджибейський район у місті Одеса (Малиновський), обладнання експертного класу (+ допплер, еластографія). О.І. Жарик (22 р. досвіду) - лікар УЗД вищої категорії. Надаємо послуги ультразвукового обстеження для дітей і дорослих. Профілактичне обстеження у доступній ціні запобігає проблемам. Висока якість послуг коштує недорого, за допомогою комплексного УЗД (для жінок / чоловіків) ще на ранній стадії виявляються відхилення.
Пн — Пт: 09:00-15:00
Одеса вул Євгена Чикаленка, 75 (Ак. Вільямса) р.Київський
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Дитяче відділення "ОН Клінік Одеса" надає широкий спектр медичних послуг для дітей. Ми створили той самий простір, куди діти будуть приходити з довірою та задоволенням. Дитяче відділення нашого медичного центру сплановано з урахуванням ергономіки. Для лікування та діагностики захворювань досвідчені лікарі дитячого відділення “ОН Клінік Одеса” використовують сучасні медичні апарати та керуються принципами доказової медицини!
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-14:00