Дитяча гінекологія

Київ,
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Дитяча гінекологія - це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних захворювань у дітей. Центр надає консультативні та діагностичні послуги, а також комплексну лікарську допомогу в індивідуальному порядку.
  • Ціни на послуги

• Консультація педіатра

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алиса
Наблюдаемся с детьми у Юрия Григорьевича уже несколько лет. Очень довольны его подходом к детям и лечению. Он всегда подбирает удачное лечение гомеопатическими препаратами. Я и сама частенько консультируюсь у него по здоровью. Рекомендую!
Добрый день! Хочу выразить благодарность врачу Абабкове Галине Николаевне.Доктор очень внимательно провела осмотр,подробно все рассказала и ответила на все интересуюB2:E12щие нас вопросы. Спасибо ей огромное за ее внимание и профессионализм! Мы остались очень довольны!
Были на приеме с дочкой у детского доктора гинеколога Абабкова Галина Николаевна. Остались довольны осмотром доктора,уделила очень много времени, заботы, дала детальные советы и рекомендации.Советую
Катя
После отдыха на море, младшая дочь начала жаловаться на зуд и жжение. Я незамедлительно отправилась с ней к гинекологу. Какой высококлассный врач здесь принимает. Я очень довольна! Отношение очень трепетное, как к собственному ребенку.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00