Кабінет психолога Морочковської С. В.

5.1
Київ, вул. Туровська, 18/20 (пов. 4, оф. 57)
м.Контрактова площа15 6 м.Тараса Шевченко7 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Морочковской С. В." займається терапією при різних психічних розладах людини.

Послуги, які виявляються в установі:

• консультація профільного спеціаліста;
  • позбавлення від фобій, маніакальних ідей, параноя;
  • лікування особистісних проблем;
  • допомога при проблемах в сім'ї;
  • лікування тривожно-депресивних станів;
  • лікування панічних атак і неврозів;
  • виведення з стресового стану;
  • виведення з кризових станів;
  • корекція порушень сну;
  • лікування хронічної втоми та ін.

Переваги медичного закладу - індивідуальний підхід, авторські тренінги, націленість на результату.

Місцезнаходження медичного закладу - вул. Туровська, 18/20, офіс №57 (ст. Метро Контрактова площа, Тараса Шевченка).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психолога Морочковської С. В., вартість послуг:

• Консультація психолога 500
  • Сеанс психотерапевта 500
  • Консультація психотерапевта 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Регулярно посещаю сеансы, чисто ради того, чтобы разобраться в себе. Очень помогает, всем рекомендую
Олена
Хороший лікар, кваліфікована людина, все дуже сподобалось.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться лікування стоматологічних проблем. Фахівці клініки стажувалися за кордоном.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-19:00
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00