Перенесення ембріонів в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Перенесення ембріонів (ЗІВ, перша спроба) 7500 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Снежана
Была впервые в этой поликлинике. Впечатление хорошее, замечательный персонал. Всем советую данную поликлинику. Отдельная благодарность замечательной Сендзюк Натальи Евгеньевной, профессионал своей работы.
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр «Матерна» пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • Перенесення ембріонів (ЗІВ, перша спроба) 7 500
  • Перенесення ембріонів (ЗІВ в природному циклі) 7 500
  • Відтаювання ембріонів, ооцитів 6 300
  • Відтаювання і перенесення відтаяних ембріонів 13 800
  • Пробний ембріотрансфер (перенос ембріонів) 2 200
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка «Мати та дитина» відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
  • Перенесення ембріонів 10 550