Аналізи на цукровий діабет в Вінниці (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб
Света
Сдавала анализы несколько раз, всегда пакетами. Так дешевле и выгоднее и врачу проще с такими результатами работать, срахзу все видно, рекомендую
Ілона
Під час хвороби нашого сина ми здавали аналізи в «Новій діагностиці». Фахівці тут ввічливі, можуть знайти спільну мову з дитиною. Малюк навіть не заплакав, коли брали кров. Взагалі, тут комфортно і затишно.
Тетяна
Під час лікування статевих органів лікарі ніяк не могли поставити точний діагноз. Завдяки точним результатам аналізів в «Новій діагностиці» мені був поставлений точний діагноз. Я вдячна фахівцям цієї лабораторії за кваліфіковану допомогу.
Я неодноразово здавала аналізи в медичній лабораторії "Нова діагностика". Всі дослідження, зокрема біологічні, загально клінічні, гормональні, цитологічні були зроблені якісно і швидко. Я вдячна персоналу лабораторії за послуги вищого рівня.
Cеть "Новая диагностика"
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
  • Пакет №9 "Сахарный диабет, диагностика" (6 показателей: Глюкоза крови, HbA1c, С-пептид, инсулин, Индекс НОМА) 465
  • Пакет №10 "Сахарный диабет, контроль" (2 показателя: Глюкоза крови, HbA1c) 180
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2