Голковколювання у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі рефлексотерапевти
Голковколювання (в тому числі лазеропунктура) (1 процедура) 150 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Поліна
Мій чоловік пияка зі стажем. Що ми тільки не робили, куди тільки не возили. Сусідка запропонувала звернутися в Медичний центр Астра МІА. Нас проконсультували, а саме головне переконали мого чоловіка пройти курс лікування. Після лікування мій чоловік, розцвів. Дякуємо за допомогу.
Петро
Довгий час не міг покинути палити, пробував пластирі, жуйні гумки, вони допомагали, але ненадовго. Потім мені друзі порадили звернутися Медичний центр Астра МІА. Після курсу лікування, я зміцнив нервову систему, та позбувся від пагубної звички. Рекомендую.
Олексій
Алкоголізм хотів зруйнувати моє життя. Проблеми на роботі, погіршилися стосунки із сім'єю. Лікування в різних клініках, допомагало тільки на певний час. Медичний центр Астра МІА та його спеціалісти, допомогли мені подолати даний недуг. Моє життя віднайшло буття.
Поліна
5,4
Тернопіль вул. Малишка, 2
Спеціалізований медичний центр "Астра МІА" почав роботу у 1992 році, займається лікуванням алкогольних залежностей. Серед фахівців центру психіатри, наркологи, психотерапевти, голкорефлексотерапевти, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.