Клініки косметології у Тернополі (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 4 клініки

Сб
Світлана
Приємні і кваліфіковані лікарі.
Аліна
В медичному центрі "Венера плюс Аполон" неодноразово користувалася послугами лазерної епіляції різних частин тіла. Спеціалісти компетентні та висококваліфіковані, знають свою справу. Обладнання якісне, європейського рівня.
Інна
Подруга запропонувала поїхали на відпочинок до Турції. Потрібно було швидко збиратися. Звернулася до "Венера плюс Аполон". Процедура лазерна епіляція бікіні позбавила мене від багатьох проблем. Я спокійно могла насолоджуватися відпочинком.
Віталій
Почав помічати в своїй жінки на верхній губі чорні волоски. Порозмовлявши з нею, я все таки зумів її переконати звернутися до медичного центру "Венера плюс Аполон". Записали швидко. Лазерна епіляція верхньої губи багато часу не зайняла. Жінка залишилася задоволенню. Рекомендую.
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
4,7
Тернопіль вул. Січових Стрільців, 8 Б
Медичний центр "Венера плюс Аполон" спеціалізується на лікуванні за допомогою діодного лазеру. В медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
4,6
Тернопіль вул. Протасевича, 2
Клініка відновної косметології "Моне" надає якісні та різноманітні послуги для збереження та відновлення краси та молодості. В клініці працюють лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук.
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.