Зубна імплантація в Полтаві (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 5 клінік

Вiка
Хочу подякувати за відмінне лікування всієї нашої родини) Я дуже задоволена клінікою, чудовим персоналом.Професійний підхід.Хороша тепла атмосфера, зручне сучасне обладнання.Безболісне лікування.;)
Света
Около трех лет регулярно прохожу профилактические осмотры у стоматолога Онищенко. Наталья Степановна отличается от других своих коллег профессиональной подготовкой, гармоничностью, оптимизмом. Всегда уверенно идет к своей цели и поставленным задачам, не боится трудностей. За эти качества ее уважают и ценят пациенты.
Поліна
Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.
Кирилл
Очень внимательный специалист. Рекомендую всем знакомым
5,2
Полтава вул. Європейська, 110
Медичний центр "Лазерна стоматологія" створений у 1997 році, надає повний спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням зубів та вирішує косметологічні проблеми за допомогою лазера.
  • Установка імплантату " B & B Dental " 6 500
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
4,8
Полтава вул. Конституції, 11 А
Приватна стоматологічна клініка "Одонтопрактіка" створена у 1990 році, надає всебічну медичну допомогу в лікуванні зубів та ясен. Приймають лікарі: Мирна Наталія Олександрівна, Могильник Андрій Володимирович, Могильник Артем Ігорович
  • Дентальная імплантація від 4 000
4,3
Полтава пл. Незалежності, 1Б
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
  • Зубна імплантація
4,3
Полтава вул. Ватутіна, 9/68
Стоматологічна клініка "Епл" займається якісним всебічним лікуванням зубів і ясен.
  • Зубна імплантація