Видалення сірчаних пробок у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Шевченківському районі
Видалення сірчаного корка 1 вухо 150 грн
Знайдена 1 клініка

София Н.
Все відмінно, мені все сподобалося. Мені сподобалося. що вона достатня уважна, з призначеннями, прорахувала всі дози препаратів для тини, та детально пояснила коли який приймати. Хороший, кваліфікований лікар! Можу рекомендувати!
Вова Грач
Прийняли нас вчасно, підхід до дитини хороший, дитина відчувала себе комфортно. Огляд відбувся в повній мірі і на всі питання отримали відповідь, які нас цікавили. Рекомендації та препарати, ефективно допомогли. Рекомендую лікаря!
Иван Д.
Чудовий Лікар! Дуже уважний. Консультацією повністю задоволене, на всі свої запитання отримала вичерпні відповіді. Зійшлися на найбільш оптимальному методі втручання. Збираюся рекомендувати Віталія Анатолійовича всім своїм знайомим.
Еремеева
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Все що я хотів - отримала в повному обсязі. Лікарем більше ніж задоволена. Можу рекомендувати!
Львів пр-т Чорновола, 16В/68
р.Шевченківський
IНЛОР — медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. На вас чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навики в Україні та закордоном.

Видалення сірчаних пробок в лікарнях в інших районах Львова

9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Усунення сірчаних корків із зовнішнього слухового проходу: одностороннє 300
  • Усунення сірчаних корків із зовнішнього слухового проходу: двохстороннє 600
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Видалення сірчаної пробки ( однієї ) 300
  • Видалення сірчаної пробки ( двох ) 490