Щеплення від кору у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією
Пріорикс (Кір, Краснуха, Паротит) 450 грн
Знайдено 7 клінік

Сб
Роза
Спочатку я негативно ставилась до щеплень своїх дітей через можливі побічні ефекти. Але після того як у школі де навчаються мої діти з'явились випадки захворювання на кір я зволікати не стала відразу відвела синів на щеплення. Негативних наслідків, на щастя, не було.
Працюю вчителем початкових класів та не зі слухів знаю наскільки важлива вакцинація у дітей малого віку. Тому постійно агітую батьків своїх учнів до регулярного щеплення, особливо від кору, адже хвороба легко розповсюджується, що може призвести навіть до карантину.
Дуже люблю своїх дітей та постійно піклуюсь про їх здоров'я, адже здоров'я це найголовніше в житті. Тому регулярно воджу їх до лікаря та роблю усі необхідні щеплення. Особливо на контролі тримаю вакцинацію від кору, тому що сама в дитинстві перехворіла ним.
8,5
Львів вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Медичний центр Медіальт (Medialt) — клініка, що надає пацієнтам (дорослим та дітям) широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи медичного закладу: педіатрія, терапія, сімейна медицина, кардіологія, неврологія, гінекологія, урологія, дієтологія та ультразвукова діагностика.
  • Пріорикс (Кір, Краснуха, Паротит) 450
6,2
Львів вул. Богомольця, 3
р.Личаківський
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.