Клініки трихології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи во Франківському районі
Консультація трихолога 550 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Анатолій
У досить молодому віці з’явилась сивина. Боявся повторити долю батька та у 35 років бути вже лисим. Пішов до лікаря та зробив класичну трихограму волосся. Нічого страшного у цьому немає. Просто ваше волосся розглядають під мікроскопом. Лікар сказав, що будемо боротися. Приймаю вітаміни та мию голову спеціальними засобами. Слава Богу, на гребінці волосся не бачу.
Кароліна
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Діана
Зловживала фарбою для волосся. Кожен місяць хотілось змін, тому і перефарбовувалась. Щоразу помічала, що стан волосся погіршується, однак не звертала уваги. Хоча требу було! Зовсім скоро волосся почало випадати жмутками! Я подумала не дай Боже онкологія. На щастя, ні. Здала аналізи, все в нормі. І відразу направилась до трихолога. Лікар обстежив стан мого замученого волосся. Як же я боялась, що облисію! Трихолог сказав, якби не звернулась вчасно то так і було. Чітко приймала призначене лікування. Потрохи відновлююсь. Категорично відмовилась від фарбування волосся.
8,7
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
  • Консультація трихолога 950
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10
р.Франківський
Vidnova Clinic — мережа сучасних медичних клінік, що спеціалізується на таких напрямках: пластична хірургія, стоматологія, лазерна, ін'єкційна, апаратна косметологія. Місія Vidnova Clinic — ми творимо гармонію тіла, привабливої зовнішності та здорової усмішки. Ми пропонуємо комплексний підхід до здоров'я та краси. Vidnova Clinic — клініка, яку знають та рекомендують друзям, колегам, знайомим.
  • Консультація трихолога 550
7,5
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга. Приймає лікар: Чемерис Мар’яна Мирославівна
  • Первинна консультація (кандидата медичних наук) 800
  • Повторна консультація (кандидата медичних наук) 600