Клініки трихології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
Лікування випадіння волосся 60
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У досить молодому віці з’явилась сивина. Боявся повторити долю батька та у 35 років бути вже лисим. Пішов до лікаря та зробив класичну трихограму волосся. Нічого страшного у цьому немає. Просто ваше волосся розглядають під мікроскопом. Лікар сказав, що будемо боротися. Приймаю вітаміни та мию голову спеціальними засобами. Слава Богу, на гребінці волосся не бачу.
На жаль, погане волосся це мій спадок. Усі жінки у нашій сім’ї страждали від цієї проблеми. Так хотілось розпустити густе, блискуче волосся. Вирішила спробувати мезотерапію. Багато про неї чула. Пройшла усі 10 сеансів. Відверто кажу, результат очевидний. По-перше, волосся не випадає, по-друге, набагато швидше росте. Це не може не тішити жінку!
Зловживала фарбою для волосся. Кожен місяць хотілось змін, тому і перефарбовувалась. Щоразу помічала, що стан волосся погіршується, однак не звертала уваги. Хоча требу було! Зовсім скоро волосся почало випадати жмутками! Я подумала не дай Боже онкологія. На щастя, ні. Здала аналізи, все в нормі. І відразу направилась до трихолога. Лікар обстежив стан мого замученого волосся. Як же я боялась, що облисію! Трихолог сказав, якби не звернулась вчасно то так і було. Чітко приймала призначене лікування. Потрохи відновлююсь. Категорично відмовилась від фарбування волосся.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,7
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Озонотерапія волосся
Працює з
Львів вул. Дорошенка, 71
р.Галицький (Центр)
Медичний центр апаратної косметології «Версаль» спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
  • Апаратне лікування волосся
Працює з 09:00-19:00