Висічення анальної тріщини у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі проктологи в Личаківському районі
Анальная трещина (иссечение с сфинктеротомией) 12800 грн
Знайдена 1 клініка

Павло
Яринич Ю.В, лікар від бога. Дуже вдячний йому за фахове лікування.Оточуючий мед.персонал, чуйні,чудові люди.
Ших Олена
Так сталося, що потрібна була кваліфікована медична допомога, гострий флегмонозний калькульозний холецистит. Звернулася до Яринича Юрія Васильовича. Дуже вдячна йому за проведену операцію. Він дуже відповідальний, уважний до своїх пацієнтів хірург. Вміє підтримати, дати повірити, що все буде добре. Це має велике значення для настрою, особливо перед операцією. Досить приємний, чуйний, врівноважений при спілкуванні. Це Лікар високої кваліфікації, якому не страшно довірити своє здоров'я. Дуже вдячна Яриничу В.М., Бекеру О.Я., всьому медичному персоналу за надану вчасно допомогу, і ставлення до своїх пацієнтів. Коли є такі лікарі, є довіра до нашої медецини.
Наталя 29р
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!
Ольга 33р.
Чудовий лікар Яринич Юрій Васильович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалася і можу рекомендувати,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні. Я хворіла і безуспішно лікувалась з приводу печії та порушення серцевого ритму близько 5 років. Знайшла в інтернеті інформацію, що причиною даних симптомів може бути грижа стравохідного отвору діафрагми. Звернулась на консультацію до Юрія Васильовича отримала план обстежень – підтвердилась підозра щодо грижі. І невдовзі мені було виконано операцію лапароскопічним мамлотравматичним способом. Через 2 дні я була дома з сім єю, без печії, без грижі і з добрим настроєм. Побільше б таких лікарів,як Юрій Васильович люди б були здоровіші і щасливіші.
8,2
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.

Висічення анальної тріщини в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Консервативне лікування гострої анальної тріщини 2 500