Сторінка 2. Клініки хірургії у Львові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 35 клінік

Сб Нед Цілодобово
Наталія
Рекомендую !Кваліфіковані та привітні спеціалісти ,якісна апаратура .
Ірина
Чудова клініка з професіоналами своєї справи,завжди вічливі,уважні.
Myrosja Romanyk
До Мирослави Новосільської я приходила на процедури, ще до відкриття її власної клініки.Це спеціаліст своєї справи. Коли Мирослави немає в Україні ( коли у відрядженні за кордоном) ходжу до Марії, вона теж хороший спеціаліст. Всім рекомендую цю клініку і тих дівчат. Ходила, ходжу і буду ходити, щей маму привела на ін'єкції.
Yura Zapadenets
І тааак...)) Сьогодні закінчив курс видалення інфекційної бородавки, котру "цепанув" підчас Військових Навчань. Навчання закінчились в кінці серпня, проблема проявилась у вересні. Займався "самолікуванням" десь до кінця вересня. В Інтернеті знайшов інформацію, що це "стовбуровий мозоль". Почав його "лікувати" по всіх рецептах з Інтернету. Стало лише гірше. Дійшло до того, що з 2-ої половини вересня до другої половини жовтня я не міг ступити на ліву ногу. Варіанти самолікування закінчились, тому звернувся в цю клініку. Получилось так, що моєю проблемою займалась саме п. Мирослава Новосільська. Під час першого прийому вона мене "вбила" фразою: "Який нагніток/мозоль - це бородавка!". І тут понеслось. "Завдяки мені" процес лікування затягнувся до сьогодні. Багато чим обробляв нОги, багато чим намащував, пив різні вітаміни і т.д., АЛЕ, я від початку 2020-го року ТВЕРДО ступаю на ногу, і не відчуваю ЖОДНОГО болю. Від тої "інфекційної бородавки" не залишилось жодного сліду!!! І посторонніх відчуттів в місці її колишнього існування теж немає. Сказати що я задоволений - не сказати нічого. Так, ви там не купите препарат за 79грн, котрий вирішить ВСІ ваші проблеми, але та "економія котру проводив я" - веде за собою лише зайві витрати. Після вирішення моєї проблеми, я вважаю, що краще звернутись до професіоналів. Дякую, успіхів Вам, і Вашому колективу, котрий досить професійно підібраний!
8,3
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук. Приймають лікарі: Матішинець Іван Іванович, Мелень Андрій Петрович
Львів пл. Данила Галицького, 2
р.Галицький (Центр)
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
  • Консультація спеціаліста щодо збільшення чоловічих статевих органів 1 500
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків. Приймає лікар: Прецель Орест Орестович
  • Розкриття поверхневого абсцесу, флегмони, фурункула 1 500
  • Перевʼязка після операції (хірургічна) 340
  • Зняття швів 340
  • Висічення кисти куприка І категорія складності 6 800
  • Висічення кисти куприка IІ категорія складності 8 300
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
У Кабінеті судинного хірурга Кіхтяка Тараса проводиться лікування багатьох флебологічних хвороб. Пропонуються ефективні операції щодо видалення варикозних вен, протезування артерій нижніх кінцівок та ін. Приймає лікар: Кіхтяк Тарас Андрійович
  • Видалення варикозних вен
  • Лазерна абляція варикозних вен
  • Радіочастотна абляція варикозних вен
  • Шунтування та протезування артерій нижніх кінцівок
  • Консультація судинного хірурга 450
6,7
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
  • Пластика вуздечки язика (у вартість включено: комп’ютерна анестезія STA, накладання швів, післяопераційний догляд) 2 500
Львів, вул. Липинського В. 28/107, ЖК «Парус»
6,2
Львів пр-т Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Хірургічний центр пропонує пацієнтам проведення діагностики та лікування організму за допомогою оперативного лікування. Виконуються як планові, так і необхідні хірургічні операції.
5,7
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей. Приймають лікарі: Альошина Анастасія , Лопадчак Михайло , Микитин Тарас
  • Повторна (контроль) консультація хірурга 950
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,3
Львів вул. Погулянка, 6
р.Личаківський
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження. Приймають лікарі: Бац Ігор Миколайович, Ярема Роман Романович, Яворський Олександр Михайлович
5,2
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.