Аналіз калу на яйця гельмінтів у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Олександра
Хороше обслуговування
Олег
Скористався,дуже задоволений!!! Рекомендую!!!
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів 250

Аналіз калу на яйця гельмінтів в лікарнях в інших районах Львова

8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Програма "Діагностика гельмінтів" (сумарні (IgA, IgM, IgG) до лямблій, антитіла ІgG до аскарид, антитіла ІgG до токсокар, антитіла ІgG до ехінококів, антитіла ІgG до опісторхів, антитіла ІgG до трихінел, ЗАК (автоматизований з формулою)) 1 505
  • Дослідження біологічного матеріалу на я/гельмінтів (аскарид, волосоголовців, опісторхів, фасціол, клонорхів, карликового ціп’яка, щурячого ціп’яка, гарбузового ціп’яка, анкілостом) та онкосфери теніїд (свинячого та бичачого ціп’яків) 150
  • Дослідження біоматеріалу (фекалій) на личинки гельмінтів (стронгілоїдів) 150
  • Дослідження періанального зішкрібу на яйця гельмінтів 110