Алергологічна панель у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Олександра
Хороше обслуговування
Олег
Скористався,дуже задоволений!!! Рекомендую!!!
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • Мультикомпонентна молекулярна діагностика Allergy Explorer ALEX (295 алергена) 7 290
  • Алергопроба на анестетик Артикаїн, Ig E специфічний 330
  • Алергопроба на анестетик Лідокаїн, Ig E специфічний 330