Тимчасові коронки у Львові (Франківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб
Поліна
У мене тут улюблений лікар працює, Христина Назарівна, тому ходжу тільки сюди. Загалом клініка теж подобається, світло, обладнання сучасне
Олександра
Прекрасний лікар та дуже весела людина. Робота в руках горить, професіонал!
Світлана
Хочу виразити свою вядчність медичному центрі "Медикавер" за надання кваліфікованих та якісних послуг. Відвідування цього центру залишили приємні враження. Ціни доступні, персонал привітний та кваліфікований. Дякую!
Ігор
Нещодавно у мене зявився "зуб мудрості". О цей нестерпний біль! Я вирішив видалити його. Мій вибір зупинився на медичному центрі "Медикавер" що на Антоновича, 102. І я не помилився! Вся процедура зайняла не так багато часу як я думав. Все було абсолютно без болю. Цілком задоволений! Рекомендую!
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
  • Тимчасові коронки
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.