Лазерное лечение близорукости в Харькове

Возможно, вас интересуют врачи офтальмологи
Найдена 1 клиника

Сб
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
Татяна
Перше враження дуже хороше, мені все сподобалося. Приємна атмосфера, усміхнений фахівець, ось що спонукає до розмови. Вона мені дуже допомогла, ви навіть не уявляєте на скільки! Спасибі лікарю. буду продовжувати консультуватися у Вас.
Саша
Консультацією залишилася задоволена. Лікар все доступно пояснила, призначила лікування. Сподобався підхід і ставлення. Обстеження пройшло в комфортних умовах, а не так, як це буває в державних поліклініках, де кабінети в жахливих станах.
Алексій
Доктор професіонал своєї справи, кваліфіковано підійшла до моєї проблеми.Вміє знайти підхід до пацієнта, ретельно провела обстеження і направила на аналізи. Я залишилася задоволена візитом. Після лікування прийду на повторний огляд.
8,3
Харьков пр-т. Героев Харькова, 162
м.Дворец спорта3 м.Турбоатом5 м.Площадь Конституции5
Клиника "BABY LUCK" специализируется на аппаратном лечении органов зрения у детей. Консультационный прием пациентов проводят офтальмолог и невролог.
1474,