Вк-Дент, стоматологія

Хмельницький, пр-т Миру, 90/1
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "ВК-Дент" почала роботу у 2002 році, виконує усі види стоматологічної допомоги, проводить діагностику та лікування зубів. Лікарі клініки мають медичну освіту, опанували новітні технології терапії.

Послуги, які надає медичний центр:

• профілактичний огляд, консультація стоматолога;
  • складання плану терапії;
  • професійна чистка ротової порожнини;
  • ендодонтія кореневих каналів;
  • брекет-системи;
  • протезування;
  • імплантація;
  • відбілювання зубів.

Переваги центру - високотехнологічне обладнання, якісні матеріали, європейська якість послуг, вузькоспеціалізовані фахівці, дбайливе ставлення до пацієнтів.

Знаходиться заклад за адресою пр. Миру, 90/1.

• Ціни на послуги

• Пломбування кореневих каналів
  • Протезування зубів
  • Видалення нерва в зубі
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олег
Багато часу у мене стояв знімний протез, на верхній на нижній щелепі. З раками він втратив свої властивості. Прийом їжі став завдавати клопоти. Зважився на незнімне протезування зубів. Порадили звернутися до стоматологічної клініки "ВК-Дент". Зробили все в кращому вигляді. Результат порадував.
Віка
Якщо говорити про поєднання ціни та якості, я обираю "ВК-Дент". Неодноразово вся моя родина лікувала зуби в цій стоматологічній клініці. Результат лікування завжди був відмінним. Фахівці досвідчені, чудово навчені. Дякую від щирого серця.
Віка
Олег
Артем
Почав звертати увагу на те, що ясна заражені, кровоточать, на зубах утворився наліт. Полоскання ротової порожнини травами не допомагало. Звернувся до стоматологічної клініки "ВК-Дент". Результат не змусив себе довго чекати. Можу сміло рекомендувати.
Артем
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,3
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.