Керамічні вініри на зуби в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдена 1 клініка

Сб
Zhanna
Доброго дня! Дукую за увагу та коментарі, але хотів би внести корективи. Я не дитячий лікар і не пародонтолог, хоча і займаюсь лікуванням дітей та зняттям зубних відкладень. Основний вид діяльності це лікування зубів ( не "дірок") з вигористанням мікроскопу, ендодонтія ( лікування кореневих каналів), реставрації, протезування керамічними вкладками та коронками. Дякую)
СПАСИБО,Вам огромнеейшее!!! Месяц лечили в гос.стомат.поликлиннике ребенку(4 года) ...выпили нурофен бутылку(( ночами не спал,болит...днем не играет болит...а зуб оставили открытый все время....месяц!Нет слов....а это ведь ребенок.... И только благодаря отзывам пациентов обратилась в "Авицену". И теперь и я посоветую только Сергея Николаевича!!!(за 2 приема вылечили ребенку зуб!) Советую всем в "Авицена" детского Стоматолога Руденко Сергей Николаевич!!!
ирина
Сергей Петрович . Умный, внимательный и достойный доктор. В наше время таких очень мало
Ірина
Чудовий стоматолог. Його вибрала моя дочка і йому вона повністю довіряє. Зубки лікує чудово і позбавив малу страху перед стоматологами. Приймає дитячі малюночки і діткам дає наклейки) Я задоволена що до нього дитина сама сідає в крісло.
4,8
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматологічна клініка "Авіценна" почала працювати у 1994 році, надає всі види сучасної допомоги у лікуванні зубів та ясен, відновлює привабливу посмішку. Лікарі-стоматологи клініки мають багаторічний досвід, постійно підвищують свій рівень знань.
  • Керамічні вініри на зуби