Клініки онкології в Хмельницькому (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Олена
Хороші відгуки про спеціалістів клініки! Хочу попасти на прийом до лфкаря по захворюваннях суглобів! Дуже сильно болить коліно! Дякую!
Діана
Дуже хороший персонал і гарне обслуговування.Рекомендую лікаря гінеколога Бойко Наталю Сергіївну. Професіонал своєї справи. Поставила правильний діагноз і вилікувала. Працює на результат. Дуже хороша людина. Рекомендую саме Наталю Сергіївну!
Яна
Чудова клініка, професійний персонал, висококваліфіковані лікарі, проходила мрт , все на вищому рівні
Катя
Ідеальний лікар
9,4
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
  • Консультация онлайн онколог 450
  • Консультація онколога 450
8,9
Хмельницький, вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
6,2
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Первинна консультація лікаря онкогінеколога експертного класу (огляд, консультація, кольпоскопія) 800
  • Повторна консультація лікаря онкогінеколога (на протязі 3 міс.) 400