Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Аудіометрія в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Аудіометрія 200
7
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

8
Ганна
Медичний супровід протягом носіння слуховогу апарату дуже важливий для таких людей як я. Дефектологи, психологи надавали корисні консультації. Вдячна вашій команді Медакустиці в Чернівцях.
26 марта '18 г.
8
Олег
Лікував зуб, а дало на вухо. В Чернівцях Медакустика буквально врятувала мене від сильних стрілянь у вусі. Краще витратити 200 грн на професіональну консультацію ніж бігати по аптеках і купувати сумнівні краплі.
01 марта '18 г.
8
Ольга
Хочу подякувати спеціалістам Медакустики, вирішили всі проблеми зі слухом у моєї дитини. Дуже сподобалось обслуговування, як взагалі поставлена робота в клініці та сервіс на сайті.
15 марта '18 г.
10
Діана
Думала вистачить мені грошей, щоб підібрати гарний слуховий апарат чи ні? Оператор під час запису на прийом назвав точну суму і мене це влаштувало. Ніяких зайвих витрат. Все влаштовує.
28 января '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Медакустика
8,8
Чернівці вул. Комарова, 32б
Центр реабілітації слуху "Медакустика" в в Чернівцях — філія всеукраїнської компанії "Медакустика", що пропонує якісні послуги з вирішення проблем слуху, мови і голосу у пацієнтів будь-якого віку, в тому числі дітей. Тут можна пройти всебічне обстеження слуху, підібрати слуховий апарат і отримати повний медичний супровід протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
Працює з 09:00-18:00