Діагностика інфекційних захворювань в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі інфекціоністи
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Альона
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан В. Д. майстер своєї справи. У нього великий стаж роботи. Має наукову ступінь. Лікування лихорадки мого чоловіка, відбувалося під пильним наглядом лікаря. Використовував сучасні, ефективні медикаменти. Рекомендую.
Віктор
Під час гуляння на вулиці, мого сина вкусила бродяча собака. Уже на наступний день почали проявлятися симптоми сказу. Негайно звернулися до найкращого інфекціоніста у місті. Сорохан Василь Денисович, відразу розпочав лікування, використовуючи спеціальну вакцину. Дякую, що спасли мого сина.
Леся
Два дня страждала підвищенням температури, болем у м’язах, потовиділенням. Мала всі симптоми інфекційного захворювання. Викликала лікаря приватної практики до дому. Сорохан Василь Денисович знавець свого діла. Назначеним ним курс лікування швидко допоміг.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику. Приймає лікар: Сорохан Василь Денисович
Працює з 09:00-18:00