Лікування інфекційних захворювань в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі інфекціоністи
Знайдена 1 клініка

Анатолий
Люди, если вам беспокоит плохое самочувствие, идите к Василию Денисовичу. Я был у всех кто только существует! И все врачи меня посылали к друг другу. Оказалось у меня в кишечнике находится бактерия, которая и травит мой организм. Спасибо Василию Денисовичу что определил это.
Олег
Василий Денисович хороший специалист. Я постоянно неважно себя чувствовал. В поликлинике не могли определить в чем проблема. Как же хорошо что я случайно попал к Василю Денисовичу, благодарен ему бесконечно!
Альона
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан В. Д. майстер своєї справи. У нього великий стаж роботи. Має наукову ступінь. Лікування лихорадки мого чоловіка, відбувалося під пильним наглядом лікаря. Використовував сучасні, ефективні медикаменти. Рекомендую.
Віктор
Під час гуляння на вулиці, мого сина вкусила бродяча собака. Уже на наступний день почали проявлятися симптоми сказу. Негайно звернулися до найкращого інфекціоніста у місті. Сорохан Василь Денисович, відразу розпочав лікування, використовуючи спеціальну вакцину. Дякую, що спасли мого сина.
5,5
Чернівці вул. Головна, 137
Лікар-інфекціоніст приватної практики Сорохан Василь Денисович надає консультації з приводу інфекційних хвороб, проводить лікування та діагностику.