Аудіометрія в Івано-Франківську

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Аудіометрія 200
Аудіометрія 200
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Олег
Працюю діджеєм у клубі, помітив, що став погано чути. Мені 23 роки, це якийсь жах. Соромно було комусь сказати. Вирішив проконсультуватися з вашим оператором. Все вдалося, рекомендую вас усім.
Наслідком ОРВІ стало погіршення слуха. Професійну діагностику провели ваші спеціалісти. Дуже вдячна вам. Бажаю процвітання вашій клініці, і ше більше філіалів щоб відкрили.
В мене батько лежачий, ще й почалися проблеми з слухом. Дякуюєм лікарям Медакустики що мають змогу виїзджати до пацієнта. Спокійна старість, гарне відношення, чого ж ще бажати?
Віта
Моя дитина соромилася ходити з слуховим апаратом, завжди всі її однолітки сміялися з неї, прийшли до вас. Лікарі підбрали класний слуховий апарат, практично невидимка. Дитина не відчуває себе неповноцінною. Я спокійна тепер за неї.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23в
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені. Приймає лікар: Фіщук Роман Миколайович
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
Медакустика
9,2
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Івано-Франківську — реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови і голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і повного медичного супроводу протягом усього періоду його носіння.
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
Працює з 09:00-18:00