Клініки наркології в Черкасах (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Никита
Я пил на протяжении многих лет и не осознавал что нуждаюсь в помощи. Мои родные люди страдали от постоянного алкогольного опьянения, а я даже не замечал этого. Когда отец отвел в центр "Свобода", долго сопротивлялся, но через несколько дней глаза открылись. Я понял что так жить нельзя. Спасибо за оказанную помощь!
5,3
Черкаси м. Умань
Платформа тверезості, наркологічна клініка в Умані допомагає людям, які мають залежність від азартних ігор, алкоголю та наркотиків. Також центр надає допомогу військовослужбовцям, які брали участь у військових діях.
  • Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6 000
  • Лікування наркоманії
  • Лікування алкоголізму
  • Детоксикація в клініці
  • Детоксикація на дому
3,0
Черкаси вул. Сонячна, 2
Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.
  • Детоксикация 4 500
  • Подшивка алко-десульфирам с провокацией на 1 год 9 000