Верещак-Курдина Софія

Педіатр

Немає відгуків

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галецького (2018р.), педіатрія;
  • Волинське обласне державне територіальне медичне об'єднання захисту матері та дитини м.Луцьк (2018-2020 рр), педіатрія;

• 2012-2018 рр. - поєднювала навчання із науково-дослідною роботою, була учасником загально університетських наукових конференцій;
  • Автор трьох наукових робіт з педіатрії та неонатології;

Участь у конференціях і семінарах

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вибрані питання педіатричної практики» (Львів, 2018)
  • Науково-практичний семінар: «Сучасні досягнення в лікуванні гастроентерологічних захворювань» (онлайн, 2021)
  • Науково-практичний семінар: «Клінічні випадки в практиці лікаря педіатра. Сесія №2» (онлайн, 2021)
  • Науково-практичний семінар: «Клінічні випадки в педіатричній практиці. Сесія №3» (онлайн, 2021)
  • Фахова школа «Практична педіатрія від А до Я» (онлайн, 2021)
  • Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME Pediatrics (онлайн, 2022)
  • ГВ під час війни: стратегія порятунку дітей (Львів, 2022р)
  • Онлайн марафон – Перший рік дитини. Важливі поради для родини Львів (2022р)