Севастьянов Дмитро Васильович

УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Доктор спеціалізується на діагностиці різних патологій c використанням спеціального ультразвукового обладнання. Обстежує пацієнтів для підтвердження або спростування діагнозу. Виконує ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, печінки, нирок, сечового міхура, щитовидної залози і суглобів.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В

Антоніна
Сьогодні була на УЗД органів черевної порожнини у лікаря Севастьянова. Мені дуже сподобався Дмитро Васильович за вміння відволікти пацієнта та заспокоїти його, не втрачаючи при цьому своєї власної концентрації при виконанні дослідження. Буду звертатися до нього ще.
Люда
Лікар від Бога! І просто чудова людина.

• 2004 р. - Тернопільський державний медичний інститут;
  • 2012 р. - інтернатура на базі Хмельницького ФПО кафедри хірургічних дисциплін Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова.

Курсі

• 1998 р. - сертифікат лікаря акушер-гінеколога;
  • 2004 р. - курси спеціалізації за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на кафедрі Тернопільської державної медичної академії;
  • 2004 р. - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики;
  • 2011 р. - курси тематичного удосконалення з пренатальної діагностики і основ медичної генетики на кафедрі медичної діагностики і терапії Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького.