Розгон Ірина Леонідівна

УЗД-спеціаліст
лікар другої категорії
Доктор Розгон Ірина Леонідівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Виявляє патологічні стани, структурні зміни в органах і тканинах, займається обстеженням стану кровоносних судин, проводить діагностику органів черевної порожнини, м'яких тканин, нирок, щитовидної залози, простати, досліджує органи малого тазу.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Магістратська, 44А

Вікторія
Чудовий спеціаліст
Маргарита
Розгон Ірина Леонідівна допомогла діагностувати мої дочці гайморит. Отоларинголог не міг самостійно поставити діагноз. Завдяки точній, а для дочки головне, що безболісній діагностиці був точно поставлений діагноз. Лікування пройшло успішно.
Максим
Коли мій невгамовний син проковтнув випадково деталь від іграшки, необхідно було провести діагностику. Ірина Леонідівна успішно визначила положення і розміри предмета. На радість, деталь була невеликого розміру і вийшла природнім шляхом. Дякуємо Ірині Леонідівні за допомогу.

• 1997 р. - Вінницький Державний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "Педіатрія";
  • 1998 р. - інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Курси

• 2008 р. - курси УЗД на базі КМАПО ім. П.Л.Шупіка.