Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Михайлик Юлія Вікторівна

Функціональний діагност
18 років досвіду
лікар першої категорії
8,35
Лікар Михайлик Юлія Вікторівна спеціалізується в області функціональної діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу з комп’ютерної (КТ) та магнітно-резонансной томографії (МРТ) органів грудної, черевної та тазової порожнини. Лікар проводить томографію порожнини та кісток черепа, верхніх і нижніх кінцівок. Спеціалізується на діагностиці норми та патологічних змін з боку внутрішнії органів, скелетно-м’язової системи з визначенням дисфункцій. Має першу категорію лікаря-рентгенолога.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Литвиненко, 40

Відгуки пацієнтів

Людмила
23 сентября '16р.
Михайлик знає свою роботу дуже добре і безпомилково проведе будь-яке обстеження. Я один раз у неї томографію проходила, так що оцінила роботу Юлії Вікторівни, вона класний спеціаліст.
10
Тетяна
03 сентября '16р.
Юлія Вікторівна досвідчений діагност. У моєму випадку тільки їй вдалося поставити правильний діагноз, після чого доктора мені призначили адекватне лікування.
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2001р. - Вінницький Державний медичний університет ім. Пирогова за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2002р. - інтернатура за спеціальністю "радіологія-діагностика" при ВГМУ;
  • 2009р. - проходила атестацію в Одеському Державному медичному університеті за спеціальністю "Ультразвукова діагностика";
  • 2012р. - проходила атестацію в Харківській медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю "Комп'ютерна томографія".