Кушерська Катерина Андріївна

Невропатолог
Лікар Кушерська Катерина Андріївна спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом, проводить огляди та діагностичні обстеження. Займається лікуванням уражень центральної та периферійної нервової системи, патологій головного та спинного мозку. В сфері професійних інтересів лікаря також вегето-судинна дистонія.
Хмельницький вул. Проскурівська, 13

Света
Нервный срыв не прошел для меня бесследно. Плохое самочувствие привело в кабинет врача-невролога. Екатерина Андреевна Внимательно изучила ситуацию. Сразу меня успокоила и дала оптимистические прогнозы на успешное лечение. Так и вышла, в докторе я не разочаровалась.
Вегето-сосудистая дистония могла обернуться для меня настоящей проблемой. Хорошо, что врач вовремя заметил начальные признаки заболевания и принял оперативные меры. В результате мне удалось вылечить и оздоровить свой организм.

Лікар-невропатолог надає послуги

• первинний прийом;
  • профілактичні огляди;
  • діагностика неврологічних захворювань;
  • призначення та коригування лікування.

Лікар-невропатолог займається лікуванням хвороб

• головні болі;
  • вегетосудинна дистонія;
  • неврози;
  • безсоння;
  • неврит лицьового нерва.