Класичний масаж в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
7,7
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
Виталий, 07 червеня '17р.

Обратился к Варвинской с незначительными проблемами жкт. По её направлению сделал все анализы. Выписала мед препараты. После их приема случился жутчайший дискабтериоз-меня тошнило и был вкус металла во рту. Она сказала,что это побочные действия лекарств и через месяц пройдет. Не прошло. Появилась кровь со слизью в кале. Обратился обл больницу к проктологу и после коллоноскопии был поставлен диагноз НЯК.

• Класичний масаж
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 09:00-13:00
7,3
Полтава вул. Івана Мазепи, 59
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр займається діагностикой та лікуванням в галузі імунології, алергології, терапії, урології, неврології, гінекології, отоларингології та офтальмології. Колектив центру складають кваліфіковані лікаря, серед яких кандидат медичних наук.
Луиза, 06 січня '17р.

Проходила в этом медцентре курс массажа. Очень понравилось. Врачи такие внимательные, ремонтик свежий, не надо по нескольку часов в очереди сидеть. Собираюсь и дальше пользоваться их услугами.

• Класичний масаж
Працює з 08:00-19:00
7,3
Полтава вул. Соборності, 66
Медично-консультаційний центр "Фоліна" пропонує діагностику та лікування у таких напрямках, як гінекологія, стоматологія, вертебрологія, урологія, дерматовенерологія, косметологія.
Поліна, 06 січня '17р.

Відвідую у «Фоліані» косметолога та стоматолога. Також проходила тут курс масажу та озонотерапії. Цілком задоволена якістю обслуговування, умовами перебування у клініці та ставленням персоналу.

Працює з 09:00-20:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00