Бондаренко Мирослава Сергіївна

Акушер-гінеколог
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Лікар акушер-гінеколог - це не просто професія, це поклик серця. Я завжди хотіла приносити щастя людям у вигляді омріяної вагітності та бути дотичною до зародження і народження нового життя. Також я мрію допомагати жінкам зберігати своє здоров'я та довіряти своєму тілу. Я хочу стати лікарем, який зможе зробити жінкам комфортніше процес проведення певних процедур і досліджень, а також роз'яснити їм, як правильно доглядати за своїм тілом.

Немає відгуків

• 2014-2020 рр. - Національний медичний університет ім.М.І.Пирогова , спеціальність "Лікувальна справа”
  • 2020-2023 рр. - Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1 - лікар-інтерн-акушер-гінеколог

• Вересень 2023 р. - Онлайн-тренінг : «Клієнтоорієнтована медична допомога у випадку гендерно зумовленого насильства. Система координації та перенаправлення на місцевому рівні» м. Київ.
  • Лютий 2024 р. - «Репродуктивне здоров’я жінки: від теорії до практики»
  • Березень 2024 р. - майстер - клас: Вагінальний мікробіом: сучасні уявлення про його збереження.
  • Майстер-клас: "У фокусі фахівців жінки елегантного віку", офлайн майстер-клас "Як поставити кольпоскопічний діагноз і що з ним робити.Лікувальна тактика"
  • Травень 2024 р. - «Жінка елегантного віку: пацієнтка на стику спеціальностей» червень 2024 - "Путівник доброчесного медичного працівника" супутні захворювання”
  • МК "Діагностика та лікування ожиріння у пацієнтів з АГ", багато онлайн заходів

Акушер-гінеколог надає послуги

• Забір мазків
  • Видалення кіст ш/м
  • Поліпів ЗСО

Акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• Запальні захворювання жіночих статевих органів, органів малого таза
  • Цистит
  • Кандидоз