Класичний масаж у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
Послуга Ціна
Загальний масаж від 165
Масаж загальній від 150
Лікувальний масаж від 60
7,9
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Медичний центр лікаря Яни Кравчук створений у 2011 році, спеціалізується на всебічній медичній допомозі у галузі косметології. Фахівці клініки висококваліфіковані, підвищують рівень знань, опановують новітні технології.
Вікnтор, 04 лютого '17р.

Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.

• Лікувальний масаж від 60
7,8
Рівне вул. Студентська, 14
Центр естетичної медицини "Мед енд Лайф" пропонує сучасні апаратні та ін’єкційні методи омолодження та оздоровлення шкіри.
Маша, 17 липня '17р.

Скористалася послугами центру. Залишилася дуже задоволена. Робила нову процедуру Гідропілінг. Шкіра зволожена, пори чисті. На слідуючий день була вражена ефектом. Дякую косметологу. Зауважу, що тут дотримуються всіх правил дезинфекції (звернула на це увагу).

• Загальний масаж від 180
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-16:00
6,0
Рівне вул. Костромська, 41
Центр здоров’я та краси "Єва" спеціалізований в сфері косметологічної терапії шкіри обличчя, тіла та волосся.
  • Масаж загальній від 150
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00