Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МЕВІЗ, західно-український спеціалізований медичний центр

4.6
Тернопіль, вул. Купчинського, 10
Пн — Пт: 08:30-17:30
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.

Послуги, які пропонує кабінет комп’ютерної томографії:

 • КТ органів грудної клітки та середостіння;
 • КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору;
 • ангіографія судинної системи;
 • КТ хрібта та суглобів;
 • КТ головного мозку, кісток черепа та судин шиї;
 • КТ органів малого тазу;
 • консультації фахівців за результатами обстеження.

Переваги медичного закладу — сучасне високотехнологічне та безпечне обладнання, мінімальне променеве навантаження, чіткі та якісні знімки.

Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" — це відповідність загальноприйнятим європейським стандартам.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

МЕВІЗ, західно-український спеціалізований медичний центр, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Сніжана
19 липня '18р.
Оскілки, суть методу комп’ютерної томографії основане на рентгенівському випромінюванні, довгий час не могла знайти якісне обладнання. Із вуст колег, на роботі, дізналась про медичний центр "МЕВІЗ". На особистому досвіді переконалась у правильності вибору.
9
Маріна
14 липня '18р.
Під час роботи на заводі часто темніє в очах, відчуваю запаморочення. Лікарі довго не могли поставити діагноз. І лише, у медичному центрі "МЕВІЗ" визначили причину такого самопочуття, пройшовши томографію хребта та головного мозку.
10
Артур
02 липня '18р.
Причиною звернення до західно-українського медичного центру "МЕВІЗ", стало зниження температури, втрати апетиту, підвищення пітливості. Завдяки комп’ютерної томографії легенів, у мене своєчасно виявили злоякісне новоутворення. Персонал ввічливий. Можу рекомендувати.
10
Зверніть увагу на інші клініки:
Нейроклініка Меморія — сучасний медичний заклад з широким спектром послуг: від психіатрії та неврології до нейрохірургії та фізичної реабілітації. Наші висококваліфіковані лікарі забезпечують найякісніше лікування, використовуючи передові методи діагностики та лікування. Звертайтесь за адресою: вул. Родини Барвінських, 13 (доросле відділення) та проспект Степана Бандери, 96. (дитяче відділення)
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-17:00
Тернопіль вул. Руська, 17
7,4
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Тернопіль вул. Шептицького 20, 3 поверх
8,3
Центр реабілітації та відновлення - це сучасний реабілітаційний центр, в якому поєдані всі новітні європейські методики, у боротьбі із захворюваннями хребта та суглобів. За допомогою комплексної реабілітаційної терапії та індивідуального підходу, досягаються стійкі результати у відновленні опорно-рухового апарату без медикаментів та хірургічного лікування. У центрі приймає лікар ортопед-травматолог
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-14:00
Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі на Бандери спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг для пацієнтів за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, сімейна медицина, педіатрія, терапія, косметологія, ендокринологія, неврологія, маммология, проктология. У медичному центрі теж ведуть прийом кардіолог, нефролог, алерголог, травматолог, міколог, флеболог та інші спеціалісти.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00