Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психотерапевта Богдана Збирко

5.1
Львів, вул. Чайковського, 20
р.Шевченківський
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-18:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний кабінет психотерапевта Богдана Збирко надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Спеціаліст бере участь у науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах, лекціях, тренінгах.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

 • індивідуальна консультація;
 • індивідуальна психотерапія кризових станів;
 • лікування невротичних і тривожних розладів;
 • лікування депресії;
 • лікування панічних атак;
 • лікування неврозів, фобій і параноїдальних ідей.
 • надання психологічної допомоги при травмах, втраті близьких та особистісних розладах.
 • У своїй діяльності психотерапевт використовує різні методики та підходи до лікування, серед яких можна виділити екзистенціальну психотерапію та психоаналіз. Головний спосіб впливу на свідомість і підсвідомість пацієнта — пряме спілкування.

  Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми, дотримання конфіденційності, комфортні умови для клієнтів.

  Консультація психотерапевта допомагає впоратися з життєвими труднощами та стабілізувати стан пацієнтів з різними психічними розладами. При наявності будь-яких тривожних симптомів потрібно негайно звертатися за професійною допомогою.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет психотерапевта Богдана Збирко, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація психотерапевта від 800

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Христина
12 січня '20р.
Ніколи не могла подумати що мені колись знадоиться допомога психотерапевта. Але на привеликий жаль такі часи настали. Звернулася за рекомендацією до цього чудового спеціаліста. Дуже вдячна Вам за допомогу у вирішенні моїх проблем.
9
Геннадій
07 січня '20р.
З дитинства хворію однієї з розповсюджених фобій «арахнофобією». Ще зі школи почав відвідувати лікарів, психологів, щоб подолати даний недуг. Звернувся до приватного психотерапевта Богдана Збирко за допомогою у вирішення даної фобії. Завдяки його рекомендаціям, я став потихеньку боротися з фобією, а також після його курсів, став відчувати підвищену самооцінку. Рекомендую.
8
Софія
20 грудня '19р.
Проблеми у сімейному житті, на роботі та постійний стрес змусили звернутися за кваліфікованою допомогою. Довго не могла вибрати хорошого спеціаліста. Знайома порадила Богдана Збирко.Справжній знавець своєї справ та людської душі. Дякую Вам за допомогу! Після Ваших сеансів почуваю себе набагато краще.
9
Оксана
17 грудня '19р.
Хочу розповісти як мені допоміг видатний фахівець та просто добра людина Богдан Збирко. Постійний стрес та проблеми загнали мене у глухий кут. Вийти мені з нього допоміг саме Богдан. Дякую за допомогу!
9
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Инглези, 14
8,1
Платформа тверезості — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00
Львів м. Трускавець, вул. Городище, 8
6,0
Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) — це спеціалізований курортний комплекс, що розташувався в мальовничому місці. Трускавець приваблює своєю природою, чистим повітрям та неймовірною атмосферою. Унікальне місце Прикарпаття є його візитною карткою. Оздоровлення здійснюється не тільки за рахунок комплексу підібраних операцій, але і завдяки цілющим водам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59