Кабінет психотерапевта Богдана Збирко

р.Шевченківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватний кабінет психотерапевта Богдана Збирко надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Спеціаліст бере участь у науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах, лекціях, тренінгах.

Послуги, що надаються приватним кабінетом:

• індивідуальна консультація;
  • індивідуальна психотерапія кризових станів;
  • лікування невротичних і тривожних розладів;
  • лікування депресії;
  • лікування панічних атак;
  • лікування неврозів, фобій і параноїдальних ідей.
  • надання психологічної допомоги при травмах, втраті близьких та особистісних розладах.
  • У своїй діяльності психотерапевт використовує різні методики та підходи до лікування, серед яких можна виділити екзистенціальну психотерапію та психоаналіз. Головний спосіб впливу на свідомість і підсвідомість пацієнта — пряме спілкування.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми, дотримання конфіденційності, комфортні умови для клієнтів.

Консультація психотерапевта допомагає впоратися з життєвими труднощами та стабілізувати стан пацієнтів з різними психічними розладами. При наявності будь-яких тривожних симптомів потрібно негайно звертатися за професійною допомогою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психотерапевта Богдана Збирко, вартість послуг:

• Консультація психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина
Ніколи не могла подумати що мені колись знадоиться допомога психотерапевта. Але на привеликий жаль такі часи настали. Звернулася за рекомендацією до цього чудового спеціаліста. Дуже вдячна Вам за допомогу у вирішенні моїх проблем.
Геннадій
З дитинства хворію однієї з розповсюджених фобій «арахнофобією». Ще зі школи почав відвідувати лікарів, психологів, щоб подолати даний недуг. Звернувся до приватного психотерапевта Богдана Збирко за допомогою у вирішення даної фобії. Завдяки його рекомендаціям, я став потихеньку боротися з фобією, а також після його курсів, став відчувати підвищену самооцінку. Рекомендую.
Софія
Проблеми у сімейному житті, на роботі та постійний стрес змусили звернутися за кваліфікованою допомогою. Довго не могла вибрати хорошого спеціаліста. Знайома порадила Богдана Збирко.Справжній знавець своєї справ та людської душі. Дякую Вам за допомогу! Після Ваших сеансів почуваю себе набагато краще.
Хочу розповісти як мені допоміг видатний фахівець та просто добра людина Богдан Збирко. Постійний стрес та проблеми загнали мене у глухий кут. Вийти мені з нього допоміг саме Богдан. Дякую за допомогу!

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.