Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр в Кам'янець-Подільському

Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 10:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої категорії.

Послуги, запропановані медзакладом:

• біоревіталізація;
  • фізіотерапевтичні маніпуляції;
  • ЛОР-маніпуляції;
  • склеротерапія;
  • малоінвазивні хірургічні втручання.

В медичному центрі встановили сучасне лікувально-діагностичне обладнання. У пацієнтів є можливість продовжити лікування за кордоном. Передбачені різноманітні акції та знижки на комплексне лікування та обстеження.

"Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському — сучасний медичний заклад, де працюють висококваліфіковані лікарі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Оксфорд Медікал (Oxford Medical), медичний центр в Кам'янець-Подільському, вартість послуг:

• Ультразвукове дуплексне сканування вен однієї ноги 190
  • Ультразвукове дуплексне сканування вен двох ніг 320
  • Комплексне УЗД «чоловіче» (УЗД органів черевної порожнини та нирок, надниркових залоз, УЗД органів калитки, УЗД передміхурової залози та сечового міхура з залишковою сечею) 1 050
  • Комплексне УЗД «жіноче» (УЗД органів малого тазу (трансвагінально), УЗД щитовидної залози, УЗД молочних залоз) 1 000
  • УЗД молочних залоз + щитовидної залози 740
  • УЗД молочних залоз та лімфатичних вузлів 610
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, надниркові залози) 570
  • УЗД серця (ехокардіографія) 540
  • УЗД передміхурової залози, нирки, надниркові залози, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі. 470
  • УЗД органів черевної порожнини та жовчного міхура після пробного сніданку 460
  • УЗД визначення вагітності (трансвагінально) 420
  • Лікування алергічного дерматиту (курс №1) 3 600
  • Лікування алергічного дерматиту (курс №2) 6 100
  • Лікування алергічного дерматиту (курс №3) 6 900
  • Еректильна дисфункціяПовторні огляди та корекція лікування протягом курсу 9 000
  • Передчасне сім'явипорскуванняПовторні огляди та корекція лікування протягом курсу 9 000
  • Обрізання крайньої плоті при фімозі 8 800
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву від 550
  • Введення розчинів, гелів у цервікальний канал 770
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 550
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву (категорія 2) 950
  • Видалення кондилом урогенітальної зони: множинні утворення (1 процедура) 1 550
  • Видалення кондилом урогенітальної зони: поодинокі утворення 450
  • УЗ-чистка лица 550
  • Альгінатна маска 200
  • Мезотерапія шкіри голови 550
  • Мезоліфтингове лікування 550
  • Лікування себорейного дерматиту, себорів волосяної частини голови (курс №1) 6 200
  • Лікування себорейного дерматиту, себорів волосяної частини голови (курс №2) 8 200
  • Лікування себорейного дерматиту, себорів волосяної частини голови (курс №3) 9 700
  • Первинна консультація (збір анамнезу; огляд; рекомендації з лікування) 400
  • Повторна консультація (огляд після лікування; рекомендації щодо подальшого лікування) 350
  • Видалення бородавок від 0,5-1 см. 1шт 255
  • Продування вух по Політцеру 160
  • Первинна хірургічна обробка ран вушної раковини, носа 170
  • Пункція гайморової пазухи діагностична з промиванням 420
  • Первинна консультація (огляд; рекомендації щодо лікування) 280
  • Повторна консультація (огляд після лікування; рекомендації щодо подальшого лікування) 220
  • Первинний прийом проктолога 450
  • Повторна консультація ендокринолога 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдана
Хочу відзначити роботу Ірини Михайлівни. Лікую час від часу у неї двох дітей, розчарувань не було.
Олексій
У вас роблять найкращий масаж в місті.
Софія
У цій клініці лікується вся наша сім'я. Хороші лікарі зараз на вагу золота.
Алла
У нашому місті це одна з кращих клінік.
Аліна
Не в кожній клініці приймає інфекціоніст. Спасибі за великий перелік послуг.
Наталія
Завдяки фізіотрепіі швидко вилікувала бронхіт.
Катерина
У Надії Петрівни лікую раз на рік свій гайморит. Хороший лікар.
Саша
Не променяю эту клинику ни на какую другую.
Олександр
В першу чергу в цій клініці влаштовують ціни, не дуже дорогі. Обслуговування клас.
Николай
Лечебный массаж спины делаю только у вас. Помогает.
Наталя Прогулик
Це найкращий ендокринолог Кам’янця-Подільського! Міста, району та не побоюсь сказати, що й області! Тому що була в багатьох лікарів! Процвітання Вам і вдячних пацієнтів!!!
Люда
Лікар від Бога! І просто чудова людина.
Іванна
Під час профілактичного огляду виявилося, що у мене сильно збільшилася щитоподібна залоза. Сестра порадила звернутися по допомогу саме до Польової, бо їй вона дуже сподобалася. Я просто в захваті від професіоналізму цього лікаря! Зараз проходжу курс лікування і неї і в майбутньому збираюся звертатися тільки до неї.
Ірина
Учора вперше була на прийомі в лікаря Завацької. Сподобалося її ставлення до проблеми, увага до деталей. Дуже тактовна та приємна жінка. Упевнена, що буду звертатися до Світлани Едуардівни ще.
Антоніна
Сьогодні була на УЗД органів черевної порожнини у лікаря Севастьянова. Мені дуже сподобався Дмитро Васильович за вміння відволікти пацієнта та заспокоїти його, не втрачаючи при цьому своєї власної концентрації при виконанні дослідження. Буду звертатися до нього ще.
Орест
Замучили мене хворе горло та неприємний запах із рота. Знайома порадила звернутися до Дмитра Ілліча. Під час огляду лікар пояснив, що мої проблеми через хронічний тонзиліт і потрібно промити лакуни піднебінних мигдалин. Він чітко й обережно виконав цю процедуру, без неприємних та болючих моментів. Зараз почуваю себе набагато краще. Раджу цього лікаря.
Богдана
Син дуже часто хворів на синусити та отити. Порадили звернутися до Надії Петрівни. Чудовий лікар. Уважно поставилася до наших проблем, провела ефективну терапію, порадила профілактику. Зараз син хворіє набагато рідше. І якщо що – одразу до Надії Петрівни.
Леся
Моїх дітей веде Інна Михайлівна уже декілька років. Вона дуже професійний фахівець і дуже приємна людина. Мене дуже влаштовує, що вона сама проводить дітям УЗД, коли в цьому є потреба. Раджу її усім друзям.
Юлія
Підхопила якийсь поганський вірус, зовсім погано було. Прийшла на прийом до лікаря Зелінської. Уважно вислухала мене, провела детальний огляд, направила на декілька аналізів. За результатами склала план лікування, який виявився цілком ефективним. Дякую!
Галя
У мене завжди були проблеми зі шкірою, а тут іще й огидний якийсь нарост на обличчі з’явився. Прийшла на прийом до Рогозної, бо всі її дуже хвалили. І недарма. Лікар дуже грамотна, адекватно підходить до лікування, дуже тактовна. Призначене нею лікування виявилося досить дієвим, а ще вона виконала кріодеструкцію папіломи, навіть помітного сліду не залишилося від тієї бараболі.
Євгеній
Чудова людина і спеціаліст. Один з небагатьох у наш час лікарів, який дійсно піклується про пацієнта.
Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
9,1
Медичний центр Oxford Medical — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань різного напрямку. На території працюють кваліфіковані спеціалісті с багаторічним досвідом. Для пацієнтів доступні наступні напрямки послуг:
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00