Відгуки на Кабінет дерматовенеролога Мельник В.В.

8.8
Вінниця, вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія
Були у Вас майже два роки назад. Вилікували нас за один прийом. Щиро вдячні за уважність та підхід до дитини. Ще й за відповідальність, адже коли ми лікуватись, ви ще й телефонували. І цікавились нашими справами
Олександр
Рекомендую, швидко встановлює диагноз, і лікування супер Дякую лікарю
Мало того, що на пів години лікар спізнився, не вибачився навіть, я простояла весь цей час на морозі, при огляді не одягнув халат, маску, не обробив руки, мій прийом тривав 2 хвилини, за те, що він обробив сухий мозоль рідким азотом він взяв 500 грн. Нікому не рекомендую. Відношення хамське.
Олексій
Скільки ж часу я марно витратив і хімічної зарази пропустив через свою печінку лікуючи все, чого в мене не було окрім того, на що потрібно було звернути увагу, допоки не потрапив 1 раз до справжнього спеціаліста, людини, яка дійно знає свою справу. Щиро вдячний, Володимиру Васильовичу !
Лілія
Лікар від Бога - це про Володимира Васильовича. Професіонал, уважний, людяний, доброзичливий. Завжди доводить справу до кінця, тобто до повного одужання. ДЯКУЮ І РЕКОМЕНДУЮ з власного досвіду.
Руслана
Зверталися до лікаря з алергічною висипкою у дитини. Діагноз і лікування були призначені швидко. Ліки виписані бюджетні. Наступного дня вже був помітний результат. Будемо радити лікаря всім знайомим.
Чудовий лікар - професіонал. Були на прийомі з дитиною. Хочу відмітити, що з перших хвилин спілкування з дитиною була знайдена спільна мова, після процедур дитина вийшла задоволена і зовсм не боялася повторного візиту. А це не мало важливо погодьтесь! Хвороби позбулись швидко і з гарним настроєм.
Егор
Отличный врач. Быстро и точно определил диагноз и назначил курс лечения. Болезнь прошла . Я очень доволен. Если к дерматологу, то к Владимиру Васильевичу. Рекомендую .
Таня Мягка
Дуже задоволена ставленням , "ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ " кваліфікований та досвідчений у своїй справі Чекаю наступного відвідування на кріо терапію ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!!
Наталя
Потрапила на прийом до Володимира Васильовича і результатом уже задоволена .До цього часу іншим лікарем був поставлений неправильний діагноз і я просто викинула гроші на дорогі препарати ,які не давали ніякого результату .А тут 5 днів недорогого лікування і як кажуть " результат на лицо " . РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Задоволена Приватним кабінетом лікаря Мельника В.В, привітно зустрічають, тепле відношення. Я звернулась щоб мене проконсультували з приводу стану шкіри мого обличчя,на якому були вугрі. Володимир Васильович уважно вислухав, і надав професійні поради та чітко підійшов до питань які мене цікавили. Засоби , які мені були призначені ,підійшли та позитивно вплинули на стан моєї шкіри обличчя. Рекомендую усім лікаря дерматолога Мельника Володимира Васильовича . Дякую за допомогу
Єлизавета
Дуже вдячна лікарю за те, що допоміг позбутися акне з яким боролася більше року.
Наталія Чернецька
Лікар просто від Бога. На діагноз Стрептодермія дитині протягом 3 місяців призначали неймовврну кількість ліків, в тому числі антибіотики. І що дивно, ДІЄТА нереально важка.. Це не один місяць сліз та недоспаних ночей як малої дитини так і моїх. ЦЕ ЗЛОЧИН - відповів Володимир Васильович на усі призначення інших лікарів. Я дуже вдячна за людяність даного лікаря. Стрептодермія на лобі розміром близько 5-6см в діаметрі просто на очах зникла протягом 4діб лікування!! Усім РЕКОМЕНДУЮ!
Володимир Васильович - лікар від Бога. Лікувалася у різних спеціалістів більше 5 років. Ніхто не ставив діагноза, всі призначали що могли. В результаті ефекту не було і коштів було витрачено чимало. На щастя , порадили мені Мельника В.В., котрий встановив діагноз, призначив лікування. Я вражена за 10 днів висипань на шкірі майже не було. Дякую вам. Раджу всім цього прекрасного дерматолога.
Наталия
Без сомнения, лучший дерматолог Винницы, и не только. Довелось обратиться с проблемой воспаление ногтевых валиков (ониходистрофия), Владимир Васильевич назначил эффективное и недорогое лечение без таблеток, что немаловажно. Спустя 2 месяца абсолютно здоровые ногти. Муж вылечил дерматит , с которым мучился долго, у Мельника за 10 дней. Советуем всем обращаться к Владимиру Васильевичу, действительно очень хороший специалист.
Маріна
03 травня '18р.
Володимир Васильович чудовий спеціаліст. Допоміг вилікувати грибок нігтів, який лікувала 10років, були покращення, але вилікуватись не вдавалось. Проконсультувавшись з Володимиром Васильовичом, був поставлений точний діагноз та призначене лікування. Дуже Вам вдячна за Вашу роботу. Всім рекомендую чудового, кваліфікованого лікаря.
Богдана
У меньшого сина діагностували екзему, лікувались довго і без результату, а як стали лікуватись у Мельника то одразу побачили результат. Гарний доктор і не призначає зайвих ліків.
Рута
Ходжу до Володимира Васильовича на планові огляди. Довіряю тільки йому, адже в підлітковому віці він мене позбавив вугрів, з тих пір я його пацієнтка і жодного разу ще не пошкодувала.
Павло
Мельник класний лікар! Завжди знайде підхід, правильні слова та підбере лікування. А що ще треба від хорошого лікаря та для успішного лікування?
Віталія
Знаю Володимира Васильовича від мами, вони у нього лікувала мозолі. Дуже його хвалила, та і результатом задоволена.
Влад
Ничему меня жизнь не учит, так что довелось мне не мало раз посетить Владимира Васильевича. Он хороший специалист и понимающий человек.
Максим
Звертався до Володимира Васильовича неодноразово. У мене на шкірі часто з'являється якесь висипання, тому я одразу йду до Мельника і він начечаклун усе лікує. Ще мене ніразу не підвів, рекомендую!
Юрій
Дуже гарна і чуйна людина. Коли спілкуєшся з Володимиром Васильовичем,розумієш,що ти в надійних руках. Спеціаліст і людина з великої букви.
Василий
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Ларсиа Петрівна
Мельник один з улюблених моїх лікарів. Він завжди намагається знайти причину захворювання, а не тільки зняти симптом. Призначає дієве лікування, причому не обов'язково з дорогими ліками - у його пацієнта завжди є вибір.
Анастасия
Нахожусь на лечении псориаза. Эффект от терапии хороший.
+38 (043) 250-20-46 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр “Моє здоров’я” займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
8,2
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,8
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,3
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.