Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дніпролаб Чернівці

5.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Чернівці, вул. Головна, 81
Пн — Пт: 08:00-17:00 Сб: 09:00-12:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії "Дніпролаб" проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.

Пацієнти можуть скористатися наступними послугами, які пропонує діагностичний центр:

 • аналізи на виявлення інфекційних захворювань (хламідіоз, уреаплазма, мікоплазма) шляхом застосування ПЦР-діагностики ;
 • загальний аналіз крові, сечі;
 • виявлення групи крові та Rh-фактору;
 • гормональні дослідження: тестостерон вільний; тестостерон загальний; фолікулостимулюючий гормон; естрадіол; пролактін та ін.
 • виявлення харчових алергенів на овочі, фрукти, борошняні вироби, м’ясні продукти, горіхи, молоко, творог та ін.

Лабораторія дозволяє пройти обстеження абсолютно конфіденційно без розповсюдження інформації про особу пацієнта. Результати аналізів можна отримати на руки або співробітники вишлють їх на вашу електрону адресу. Однією з переваг центру є використання найсучаснішого обладання, за допомогою якого усі обстеження проводяться з точністю до 99,9%.

Чернівецький філіал діагностичної лабораторії "Дніпролаб" розташован за адресою: вул. Головна, 81.

Дніпролаб Чернівці, вартість послуг:

дивитися усі ціни

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Антитела к вирусу гепатита А (НАV), антитела IgM 200
 • HBsAg вируса гепатита В 200
 • Антитела Ig G к HBsAg вируса гепатита В 200
 • Антитела суммарные к HBсorАg вируса гепатита В 200
 • HBsAg, HBeAg, антиHBeAg, антиНВsAg, антиHBcorAg вируса гепатита В 500
 • ПЦР HBV 310
 • Антитела (IgG, IgM) к вирусу гепатита С 220
 • ПЦР HCV 350
 • ПЦР HCV, генотипирование 550
 • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марина
13 квітня '18р.
Эндокринолог систематически назначала анализы, поэтому в «Днепролаб» обращалась очень часто. Администратор в лаборатории вежливый, все расскажет и подскажет. Результаты анализов иногда приходили даже раньше указанного срока. Спасибо за обслуживание и сервис!
9
Галина Ивановна
20 березеня '18р.
Первый раз воспользовалась услугами лаборатории «Днепролаб», когда сдавала кровь на онкомаркеры. Обслуживание оказалось на высоком уровне. Внимательный персонал. Результаты получила в оговоренный срок. Желаю процветания и побольше клиентов этому центру!
8
Александр
20 січня '18р.
Уезжая в командировку в Киев, необходимо было срочно досдать анализ мочи, потому что в районной поликлинике мой результат потеряли. До отъезда оставался один день. Пришел в лабораторию «Днепролаб», сдал мочу. Мне сказали, что результаты я смогу посмотреть в личном кабинете на сайте уже в тот же день.
8
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,8
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці пр. Парковий, 10 В
9,1
Медичний центр “Панацея” надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00