Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.
завершена

Акція "Жіноче здоров'я" від АМЦ Львів

Львов
АМС пропонує річні і одноразові профілактичні програми для дітей та дорослих. Програми відрізняються у покритті і ціні для того, щоб забезпечити сім’ї із різними потребами та бюджетами.

новая цена

1660 грн

В АМС діє спеціальна пропозиція на огляд гінеколога без метушні "Жіноче здоров'я".

Перелік послуг, які включає програма

1) Загальний медичний огляд включає:

• розширений медичний анамнез історії життя жінки;
  • вивчення ліків, що приймалися, можливі алергічні реакції, імунний статус, тощо.

2) Гінекологічний огляд включає:

• загальний огляд лікаря-гінеколога;
  • дослідження урогенітального мазка;
  • PAP-тест (цитологічне досліження).

3) УЗД органів малого тазу (УЗД вагінальним датчиком)

4) Кольпоскопія

5) Повторна консультація із обговоренням результатів та загальних рекомендацій лікаря-гінеколога

Переваги програми

1) Лікарі, яких Ви порекомендуєте

• західний стандарт медичного обслуговування згідно з американськими протоколами лікування;
  • висококваліфіковані американські, європейські та українські лікарі;
  • досвід роботи з посольствами, міжнародними компаніями та іноземними громадянами.

2) Особливість Вашого лікування

• достатній час прийому (первинна консультація з лікарем до 2 годин);
  • залучення пацієнта до обговорення схем діагностики та лікування;
  • комунікація з лікарем 24 години на добу за допомогою сучасних методів зв’язку (телефон, email, та ін.);
  • відповідальність і більш організоване відношення до процесу лікування.

3) Широкі можливості у міжнародній мережі клінік АМС

• затишна атмосфера, зручний і приємний інтер’єр;
  • оперативність та відсутність черг (прийом за записом);
  • легке добирання (клініка розташована у центі міста);
  • хороше устаткування;
  • наявність додаткових послуг;
  • ввічливість і уважність персоналу.

Вартість програми "Жіноче здоров'я" складає 1660 гривень.

8,2