завершена

Програма для вагітних в стоматології в Клініці Доброго Стоматолога

Киев
Програма для вагітних у стоматології (огляд терапевта-стоматолога; консультація; надання рекомендацій; відмітка про огляд в обмінній карті)
200 грн
Лікарі в акції
Стоматолог-терапевт
4 відгуки
Стоматолог-терапевт, гігієніст
1 відгук
Терапевт, Гігієніст
2 відгуки
Програма для вагітних в стоматології в Клініці Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога розпочала програму для вагітних.

Здорова мама – здоровий малюк! Лікувати зуби під час вагітності можна і навіть потрібно – це другий триместр вагітності (тринадцятий та двадцять сьомий тиждень).

Відвідати стоматологію під час виношування дитини потрібно обов'язково, це як мінімум допоможе уникнути можливих проблем із зубами та яснами. Під час вагітності в організмі жінок відбувається гормональна перебудова, імунітет слабшає. Мікроелементи, необхідні здоров'я зубів - кальцій, фосфор і фтор у великій кількості витрачаються формування плода.

Все це збільшує ризик захворювань ротової порожнини, такі як карієс, гінгівіт, пародонтит. Хворі зуби – джерело інфекції, яка через кров може потрапляти в організм і негативно позначається на розвитку дитини. Тому негайно – скористайтеся БЕЗКОШТОВНИМ оглядом у Клініці Доброго Стоматолога та отримайте ДОВІДКУ (для обмінної картки) про огляд у стоматолога.

Що входить у БЕЗКОШТОВНИЙ огляд: огляд терапевта-стоматолога у Клініці Доброго Стоматолога; Консультація; Надання рекомендацій; Відмітка про огляд стоматолога в обмінній карті вагітної.

Інші клініки в акції:
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.