завершена

Квітень безкоштовної консультації уролога та сексолога в "Клініка "Чоловіче здоров'я+"

Львов
Протягом квітня у "Клініці "Чоловічого здоров'я+" надається безкоштовна консультація уролога та сексолога, а також додатково діє знижка у розмірі 10% на проходження лікування за допомогою сучасного медичного обладнання.
750 грн
Лікарі в акції
Уролог, Сексолог
Гірний Василь Ігорович

Ви маєте чудову можливість скористатися нашою акційною пропозицією на консультацію уролога або сексолога і отримати найкращу та доступну допомогу від наших досвідчених спеціалістів.

Це унікальна можливість отримати персональну консультацію висококваліфікованого уролога та сексолога абсолютно безкоштовно.

Акція включає огляд, збір анамнезу та консультацію уролога або сексолога.

Переваги "Клініки "Чоловічого здоров'я+":

• Наші спеціалісти - мають багаторічний досвід у сфері урології та сексології.
  • "Клініка "Чоловіче здоров'я+" - це команда висококласних фахівців і новітнього обладнання, яке використовується для лікування та діагностики урологічних і сексологічних захворювань.
  •  Ми розуміємо, що кожен пацієнт - унікальна особистість, тому наші консультації завжди індивідуалізовані та спрямовані на вирішення вашого конкретного запиту.

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00